SPSS statistinių duomenų analizė


Statistikos savarankiško darbo užduotis darbo tikslas. Pateikimo forma ir laikas. Mano apklausos tema – Interneto naudojimas. Visiems pavadinimų ir rangų skalės kintamiesiems sudaryti dažnių lenteles. Sugrupuoti kurį nors santykių skalės kintamąjį į kelis intervalus , sudaryti dažnių lentelę. Sudaryti kryžmines lenteles tarp kintamųjų , kurie turi prasmę , pritaikyti Chi kvadrato testą , kad nustatyti skirtumus tarp kintamųjų. Jusu lytis? * Ar daznai apsipirkinejate internetu? Atlikti koreliacinę analizę. Atlikti regresinę analizę , jeigu yra prasmė ją atlikti. Suformuluoti ir patikrinti parametrinę ar neparametrinę hipotezę. Atlikti grafinę duomenų analizę , nubraižyti keletą skirtingų tinkamų grafikų.

Darbo tikslas: atlikti statistinę duomenų analizę statistiniu paketu SPSS, pritaikyti teorinių ir praktinių užsiėmimų metu įgytas žinias.

Pateikimo forma ir laikas. Duomenų analizė atliekama SPSS programa ir gauti rezultatai aprašomi Word dokumente. SPSS duomenų byla ir Word dokumentas įkeliami į Moodle sistemą. Darbas turi būti atspausdintas ant A4 formato popieriaus, susegtas, apipavidalintas pagal visus rašto darbų reikalavimus ir pateiktas likus ne mažiau kaip dviem dienoms iki egzamino.

  • Statistika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 339 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (1410 žodžiai)
  • Nijolė
  • SPSS statistinių duomenų analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
SPSS statistinių duomenų analizė. (2014 m. Lapkričio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/spss-statistiniu-duomenu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 08:00
×