SQL Duomenų bazių serveriai


Duomenų bazių programavimas microsoft sql server priemonėmis. Ms sql server duomenu baze. Sql kursinis.

Sql duomenų bazių serveriai. Tinkamos duomenų bazės išsirinkimas. Dalyviai. Stambūs pokyčiai rinkoje. Microsoft sql server 7. 0. Širdies ir smegenų transplantavimas. Aukščiausio lygio įrankiai. Paprastumo naudoti lyderis. Programavimo sunkumai. Išvada. Oracle 8i. "java" visur. Geriausias suderinamumas su daugialype terpe. Ką "oracle8i" turi visiems kitiems? Pažangesni įrankiai. Išvada. Saltinis.

Nelengva valdyti kompaniją interneto eroje. Tačiau duomenų bazės suteikia galios, leidžiančios įkinkyti visus svarbiausius verslo duomenis. Mes apžvelgiame naujausius ir geriausius duomenų bazių serverius, sukurtus ibm, informix , teisingai, telefono linijos ir tinklo maršrutizatoriai yra pagrindinės jūsų verslo nervų sistemos dalys; jos perneša svarbią informaciją iš ten, kur ji saugoma, ten, kur ji reikalinga. Tačiau jūsų duomenų bazė yra jūsų verslo smegenys. Joje - visa svarbiausia informacija apie klientus ir verslo procesus, be kurios jūsų įmonė paprasčiausiai nefunkcionuotų.

Jei jūsų duomenų bazė negali susijungti su kita programine ir technine įranga arba veikia pernelyg lėtai, darbuotojai negali priimti užsakymų, peržiūrėti kainų ir patikrinti, ar turite tam tikrų produktų. Jie nežinos, ar paskambinęs žmogus pernai užsisakė prekių už milijoną ar tik už keliolika litų. Jie netgi negalės pasižiūrėti, koks techninės pagalbos tarnyboštai kodėl taip svarbu jūsų įmonei išsirinkti tinkamą duomenų bazę. Svarbiausi faktoriai, pasirenkant duomenų bazę, turi būti maksimalus vartotojų, vienu metu besijungiančių prie duomenų bazės, skaičius, jums reikalingas duomenų bazės veikimo lygis, programų, kuriomis jungsitės prie duomenų bazės, tipai, serverio, kuriuo naudosis duomenų bazė, techninė bei programinė įranga, o be to, jūsų specialistų žinių apie tam tikrą duomenų bazę lygis.

Kitas būdas - pavesti kitiems rūpintis jūsų duomenų bazės poreikiais. Šį būdą pastaruoju metu ypač reklamuoja oracle . Jis bus patogus, jei savo įmonėje neturite jokių duomenų bazių specialistų arba jei kartkartėmis duomenų bazė smarkiau apkraunama. Tokiais atvejais pagelbės pašaliečių specialios žinios ir priemonės.

Rengdami šią apžvalgą, mes atsižvelgėme į vidutinio dydžio įmonių, turinčių nuo 25 iki 300 darbuotojų, kuriems reikia priėjimo prie duomenų bazės, poreikius. Mūsų įmonė-modelis turi vidutinišką vietinę serverių sistemą, skirtą duomenų bazei (mūsų testų sistemos detalės skyrelyje kaip mes testavome ). Įmonė pavedė vienam savo informacinių technologijų skyriaus darbuotojui administruoti duomenų bazę, sykiu atliekant ir kitas užduotis. Mūsų įmonė-modelis taip pat turi keletą filialų, sujungtų su būstine wan tinklu, kurių darbuotojams taip pat reikalinga prieiti prie duomenų bazės.

Duomenų bazė gali būti naudojama daugeliui užduočių, pavyzdžiui, priimti užsakymus iš pardavimų skyriaus ar parduotuvės internete lankytojų, suvesti mėnesines ataskaitas ar kitas užduotis.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2010 m.
  • 9 puslapiai (3052 žodžiai)
  • Vaclovas
  • SQL Duomenų bazių serveriai
    10 - 1 balsai (-ų)
SQL Duomenų bazių serveriai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/sql-duomenu-baziu-serveriai.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 28 d. 21:13
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo