Sraigtiniai siurbliai


Sraigtiniai siurbliai. Spf serija. Panaudojimas. Pagrindinės pritaikymo sritys. Konstrukcija. Veikimas. Triukšmas/pulsacija. Dvigubi mazgai. Spf mazgas su filtru. Veleno sandarinimas. Medžiagos konstrukcija. Išpildymo duomenys. Slėgio nuleidimo vožtuvai. Medžiagos.

Naudojami kuro alyvų, hidraulinių alyvų ir kitų tepimo skysčių transportavimui. Skysta terpė neturi turėti jokių abrazyvinių dalelių ar chemiškai veikti siurblio medžiagas.

Savaime užsipildantis trijų sraigtų tipo siurblys su vidiniais guoliais. Užgrūdinti ir nušlifuoti sraigtai sukasi pakeičiamuose korpuso įdėkluose.

Varantysis sraigtas yra hidrauliškai subalansuotas. Ašinis dirbančio sraigto apkrovimas atremiamas galiniu siurblio dangčiu. Pavara yra hidraulinė. Užsriegti šonai tik perduoda sukimąsi susidarantį dėl skysčio trinties. Taip užsriegti šonai praktiškai yra neapkrauti ir nesidėvi. Visos slystančios dalys yra tepamos transportuojamos terpės kuri pilnai tenkina pagal skysčio trintį..

Sandarinimo kamera ir siurbimo kamera yra sujungti per grįžtamą kanalą. Taip nepriklausomai nuo transportavimo slėgio prie veleno riebokšlio veikia tik pasiurbimo slėgis. Pilnai sukomplektuoti mazgai kur sujungtas siurblys ir variklis turi kronšteiną su tvirtinimo koja.

  • Žemės ūkis Konspektas
  • Microsoft Word 60 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (507 žodžiai)
  • Ricardas
  • Sraigtiniai siurbliai
    10 - 3 balsai (-ų)
Sraigtiniai siurbliai. (2013 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/sraigtiniai-siurbliai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 11:17
×