Sraigtinis maišiklis


Sraigtinis maišiklis. Darbo tikslas. Susipažinti su sraigtiniu. Sraigtinis maišiklis - lėtaeigis maišiklis (sraigtinių mentelių galų apskritiminis greitis. Sraigtinis maišiklis dažniausiai įmonuotajamas į būgnines ar kūgines maišykles. Kūginė maišyklė su dvigubu planetiniu sraigtiniu maišikliu. Ji skirta maišyti grūdelių pavidalo birioms medžiagoms. Pagrindiniai technologiniai ir konstrukciniai parametrai. Sraigto susikimosi dažnis. Panaudojimas. Jie naudojami šiose pramonės šakose cheminių medžiagų. Privalumai ir trūkumai. Privalumai Medžiagos gerai sumaišomos. Išvados. Susipažinome su sraigtiniu.


Sraigtinis maišiklis - lėtaeigis maišiklis (sraigtinių mentelių galų apskritiminis greitis 1...3m/s, o sukimosi dažnis 30...90min-1). Jis yra sraigto formos ir naudomajas klampiems skysčiams maišyti laminariniu rėžimu. Taip pat sraigtinis maišiklis naudojamas birių ir plastikšų medžiagų maišyme.

Sraigtinis maišiklis dažniausiai įmonuotajamas į būgnines ar kūgines maišykles. Būna sraigtinės maišyklės su slenkančiąja sraigto ašimi, sudarytos iš keleto vertikalių sraigtų, pritvirtintų prie judamo rėmo, kuriam judant besisukantys sraigtai yra stumiami maišomoje medžiagoje.

Ji skirta maišyti grūdelių pavidalo birioms medžiagoms, kurių dalelių dydis neviršija 10mm. Sukant elektros varikliais maišiklio sraigtus apie savo velenų ašis ir apie vidinį kūginį paviršių, maišomos medžiagos keliamos į kūgio viršutinę dalį ir, veikiamos sunkio jėgos kritna žemyn.

  • MS PowerPoint 235 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (276 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gražvydas
  • Sraigtinis maišiklis
    10 - 3 balsai (-ų)
Sraigtinis maišiklis. (2017 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/sraigtinis-maisiklis.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 05:21
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo