Sraigto vienetinio technologijos proceso projektavimas


Sraigto projektavimas. Passat turbinos sraigtai.

Vienetinio technologijos proceso projektavimas. Kursinio projekto užduotis. Kursinio projekto žiniaraštis. Įvadas. Analitinė dalis. Detalės paskirtis ir jos konstrukcijos aprašymas. Nustatau detalės masę. Detalės technologiškumo analizė. Nustatau gamybos apimtį ir tipą. Technologijos dalis. Parenku ruošinį ir jo gamybos būdą. Sudarau detalės apdirbimo tecnologijos maršruto schemą ir parenku įrenginius. Aprašau parinktų įrenginių techninę charakteristiką. Tekinimo staklės. Baigiamojo apdirbimo staklės. Pjovimo staklės. Techninės charakteristikos. Nustatau užlaidas ir operacinius matmenis vienam paviršiui analiziniu metodu ir parenku iš lentelių kitiems paviršiams. Skaičiuoju ruošinio masės, ir medžiagos sunaudojimo normos koeficientus. Skaičiuoju pjovimo režimus ir laiko normas vienai technologinei pakopai. Nustatau pjovimo režimus ir laiko normas operacijoms. Išvados. Literatūra.

Šio kursinio projekto tikslas išmokti ir pasikartoti:

kaip analizuojama gaminama detalė;

parinkti ruošinio gamybos būdą;

sudaryti detalės apdirbimo technologijos maršruto schemą;

parinkti įrenginius;

nustatyti užlaidas ir operacinius matmenis;

skaičiuoti pjovimo režimus ir laiko normas.

Atlikę šiuos skaičiavimus galėsime pateikti daug informacijos apie šią detalę. Žinosime šios detalės gamybos kelią (nuo ruošinio parinkimo iki detalės įpakavimo).

  • Mechanika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1284 KB
  • 2013 m.
  • 33 puslapiai (3340 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vidmantas
  • Sraigto vienetinio technologijos proceso projektavimas
    9 - 3 balsai (-ų)
Sraigto vienetinio technologijos proceso projektavimas. (2013 m. Balandžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/sraigto-vienetinio-technologijos-proceso-projektavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 21:09
×