Srautai logistinėje sistemoje


Srautai logistinėje sistemoje. Įvadas. Logistikos sistema. Materialusis srautas. Materialusis srautas logistikoje. Informacinis srautas. Finansinis srautas. Logistikos srautų pavyzdys. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Viską apibendrinus, galima teigti, kad logistikos sistema, puikiai veikia tada, kai yra suderinami, materialieji, informaciniai ir finansiniai srautai. Taip materialieji srautai pakeičiami finansiniais ištekliais, kurių dalis vėl patenka į logistinę sistemą. Taigi paskutinėje pakopoje materialieji srautai pasikeičia į finansinius srautus. Siekiant valdyti materialiuosius srautus logistikos sistemoje, būtina įvertinti daugelį veiksnių, susijusių tiek su paties materialiojo srauto tam tikromis charakteristikomis. Informacinis srautas – tai įvairūs pranešimai, būtini valdant ir kontroliuojant logistikos operacijas. Tokia veikla kaip informacinio srauto duomenų rinkimas, saugojimas, apdorojimas, perdavimas logistikos sistemos viduje, iš logistikos sistemos į išorę ir atvirkščiai taip pat yra priskiriama logistikos operacijoms. Informacinis srautas visada lydi materialųjį srautą, nes be informacijos srautai stovėtų vietoje.

Kitaip tariant, logistikos sistemoje tiek materialieji, tiek informaciniai, tiek finansiniai srautai yra susipynę ir vienas nuo kito priklausomi, todėl iškyla būtinybė juos sureguliuoti, pagal atitinkamus kriterijus, tam kad visa sistema sklandžiai veiktų.

  • Adobe PDF 347 KB
  • 2015 m.
  • 18 puslapių
  • Universitetas
  • Karolina
  • Srautai logistinėje sistemoje
    10 - 5 balsai (-ų)
Srautai logistinėje sistemoje. (2015 m. Vasario 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/srautai-logistineje-sistemoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 03:08
×