„SRS Air bag“ saugos sistema


Automobilių saugos sistemos. SRS Air bag sistema. Darbo tikslas. Darbo užduotis. Darbo ataskaita. Oro pagalvių sandara ir veikimo principas. Oro pagalvė. Oro pagalvių sistema. Smūgio davikliai. Oro pagalvės valdymo blokas. Oro pagalvių tipai. Mercedes Benz 02 08m. Oro pagalvių sistemų palyginimas. SRS elektrinė schema.

Darbo tikslas:

Susipažinti su oro pagalvių sistema, jų tipais, veikimo principu ir komponentais.

Darbo užduotis:

1. Išanalizuoti oro pagalvių sistemą, jos sudedamuosius komponentus ir veikimo principą.

2. Aprašyti pasirinktų automobilių SRS sistemas.

3. Darbe pateikti sistemų elektros schemas.

4. Išvadose apibendrinti išanalizuotas sistemas.

Naujesniame Mercedes-benz automobilyje pagamintame 2008 metais yra sumontuotos 10 oro pagalvių. Priekyje sudėtos 4 oro pagalvės. Taip pat kaip ir senesniame modelyje yra vairuotojui (1) ir keleiviu (2), bet dar atsirado oro pagalvės kojoms (nėra pažymėtos paveikslėlyje). Jos yra montuojamos apatinėje panelės dalyje, kad apsaugotų kojas nuo stipraus smūgio į panelę.

Dar sumontuotos oro pagalvės šonuose. Kiekvienam šonui įdėta po tris oro pagalves. Stogo viršuje, statramsčiuose įdėta oro pagalvė-užuolaida. Ji apsaugo nuo šoninio smūgio. Dar yra galinio keleivio oro pagalvė sumontuota šoninėse durelėse irgi sauganti nuo šoninio smūgio. Likusi oro pagalvė taip pat saugo nuo šoninio smūgio vairuotoja ir sumontuota priekinėse sėdynėse.

  • Transportas Analizė
  • Microsoft Word 555 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (1031 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gerardas
  • „SRS Air bag“ saugos sistema
    10 - 2 balsai (-ų)
„SRS Air bag“ saugos sistema. (2015 m. Vasario 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/srs-air-bag-saugos-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:21
×