SSGG analizė Dvaro renovazija


Beržėnų dvaras. Perspektyva. Išteklių išnaudojimas. Aplinkos palankumas. Autentiškumas. Istorios idomumas. Konkurencinė aplinka. Estetika. Teisinė aplinka. SSGG analizė.

Renovavus Beržėnų dvarą būtų galima jame rengti naktinias ekskursijas po dvara ir jo teritotiją. Ekskursijų metu būtų pasakojama dvaro istorija ir rodomos visos dvaro patalpos. Vis daugiau žmoonių domisi senų dvarų istorija todėl tai būtų labai perspektyvi nauja turizmo pramoga, naktinės kelionės po senovinius dvarus.

2.Išteklių išnaudojimas.

Beržėnų dvaro ir jo teritorijos ištekliai beveik neišnaudoti. Yra keli tvenkiniai, kurie sutvarkyti, o dauguma jų seni ir netvarkingi.

3.Aplinkos palankumas.

Beržėnu dvaras yra Kelmės rajone. Dvaras netoli Ventos kairiojo kranto. Beržėnų valsčiuje išsiskiria du didesni centrai – Šaukėnai ir Kurtuvėnai, o šiaurėje Kuršėnai.

Beržėnų dvaras labai geroje vietoje, nes aplink yra didesni miestai, o pats dvaras ramioje aplinkoje. Aplink dvara, be pagrindinio pastato dar yra keliatas mažesnių pastatų, kur kaip sako istorija buvo skalbykla, arklidės, žvėrinčius ir kt.

Vasarą aplinka aplink dvara atrodo visai jaukiai, tačiau kai rudenėja aplinka pasikeičiau ir atrodo šiek tiek grėsmingai, bet tai dvarui suteikia daugiau paslaptingumo. Dvaro teritorioje yra gausu tvenkinių, kai kurie iš jų tarkingi, o likusieji apeisti.

  • Turizmas Analizė
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (514 žodžiai)
  • Aiste
  • SSGG analizė Dvaro renovazija
    10 - 3 balsai (-ų)
SSGG analizė Dvaro renovazija. (2015 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/ssgg-analize-dvaro-renovazija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 20:10
×