Stačiakampio bangolaidžio modeliavimas paketu microwave studio laboratorinis darbas


Stačiakampio bangolaidžio modeliavimas paketu microwave studio. Suformuluokite bangolaidžio apibrėžtį Bangolaidis. Paaškinkite , kokios bangos vadinamos , , H , HE bei EH tpo bangomis. Ką vadiname bangolaidžio kriziniu bangos ilgiu ? Nuo ko jis priklauso. Kokio tipo bangą stačiakampiame bangolaidyje laikome pagrindine ? Kodėl. Kokios elektromagnetinio lauko dedamosios yra stačiakampiame bangolaidyje su pagr. Tipo banga ? Kaip teka paviršinės srovės stačiakampio bangolaidžio su pagrindine banga sienelėmis ? Kaip jos usijusios su magnetinio lauko linijomis bangolaidyje. Grupinis bangos greitis. Paaiškinkite , kas tai yra S parametrai ir kokia jų fizikinė prasmė. Ką leidžia pasiekti bangolaidiniai prievadai Microwave studio bangolaidžio modelyje. Kokie du pagrindiniai rezultatų atvaizdavimo būdai naudojami Microwave studio ?


Antrajame paveiksle yra matomas modeliuojamo bangolaidžio vaizdas aksenometrijoje su parodytu pirmuoju prievadu. Prievadą galima suvokti kaip vietą, kurioje elektromagnetinė banga pradeda arba baigia sklisti bangolaidžiu.

Trečiame paveiksle yra pavaizduotas standartinis Microwave Studio signalas, kuris yra naudojamas bangolaidžių tyrimams.

Ketvirtame paveiksle yra pavaizduotas bangolaidis su įžemintais šonais. Šis vaizdas yra matomas, nes yra įjungtos ribinės sąlygos.

Penktame paveiksle atvaizduotas bangolaidis aksometrijoje su matavimo zondais. Šalia rodyklė bangolaidžio modelyje parodo, kurioje vietoje bangolaidyje yra matuojamas elektrinio lauko stipris.

Šeštame paveiksle yra grafiškai atvaizduoti atspindžio koeficiento nuo bangolaidžio išėjimo matavimo rezultatai. Matoma, kad labiausiai nuo bangolaidžio išėjimo labiausiai atsispindi 6,5 GHz dažnio mikrobangos, o mažiausiai 7,2 GHz dažnio mikrobangos.

Septintame paveiksle yra matoma elektrinio lauko stiprių fazių poslinkio priklausomybių nuo dažnių charakteristikų šeima.

Aštuntame paveiksle yra pavaizduota primojo prievado elektrinio lauko amplitudė. Žalia spalva reiškia, kad elektrinio lauko stipris yra lygus nuliui.

Dešimtame paveiksle yra matomas trimatis magnetinio lauko vaizdas iš viršaus

Vienuoliktame paveiksle yra pavaizduotas bangolaidis su matomu trimačiu paviršinių srovių vaizdu iš bangolaidžio galo.

Dvyliktame paveiksle yra matomos paviršinės srovės bangolaidyje pagal Y ašį.

  • Microsoft Word 2210 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (798 žodžiai)
  • Universitetas
  • Georgij
  • Stačiakampio bangolaidžio modeliavimas paketu microwave studio laboratorinis darbas
    10 - 2 balsai (-ų)
Stačiakampio bangolaidžio modeliavimas paketu microwave studio laboratorinis darbas. (2017 m. Kovo 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/staciakampio-bangolaidzio-modeliavimas-paketu-microwave-studio-laboratorinis-darbas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 12:57
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo