Stag dujų įranga


Stag 300-6 schema. Tiesiogine duju 300-4 stag iranga schema pajungimo. Stag 300 duju iranga. Stag 300 8 shema. Stag 300 plus kaina. Stag 4 pajungimas. Tiesiogines duju irangos schema. Stag 4 dujų įrangos elektros schema. Stag 300 montavimo schema. Duju irangos pajungimo schema stag 300 4.

Įvadas. Stag4 tiesioginio įpurškimo dujų įranga. Dujų reduktoriai. Dujiniai purkštukai. STAG 300-4 Plus,300-6 Plus,300-8 Plus. Stag 300 premium. Dujų pajungimo schema. Išvados. Literatūra.

Šiomis dienomis gatvėje, galime pamatyti, įvairiausiu mašinų markių bei modelių. Kurių skiriasi ne tik kebulas, bet ir variklio litražas, kuras, maitinimo sistemos ir kt. Kiekvienas automobilių gamintojas bando pasiekti pačius geriausius rezultatus, tiek kuro suvartojime, tiek sudegusio kuro išmetimo srityje, kad į atmosferą patektų kuo mažiau kenksmingų dalelių. Bet vidaus degimo varikliais varomų automobilių mechaninė dalis liko nepakitus po daugelių metų. Įvairiu automobilių kūrėjai tobulina tiktais sistemas, kurių pagalba siekia rezultatų. Todėl atsirado ne tik benzinu varomų automobilių, bet taip pat ir dyzelinu, elektra, vandeniliu, taip pat ir dujomis. Bet transporto priemonių, kurios važinėja dujomis, dažniausiai jos išlieka antroji kuro rūšis, o pirmoji dažniausiai būna benzinas. Benzino kaina Lietuvoje yra labai didelė, todėl vairuotojai yra skatinami įsidėti dujų įrangą, nes dujų kaina ženkliai mažesnė, o suvartojimas šiek tiek didesnis nei benzino. Taigi dujos šioje situacijoje turi pranašumą todėl darbe aš pateiksiu informaciją apie STAG dujų įrangą. Ši įranga yra viena iš populeriausių šiomis dienomis.

  • Mechanika Referatas
  • Microsoft Word 595 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (1615 žodžiai)
  • Kolegija
  • Anonime
  • Stag dujų įranga
    10 - 2 balsai (-ų)
Stag dujų įranga. (2014 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/stag-duju-iranga.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 18:48
×