Stalinio šviestuvo aprasymas


Stalininis šviestuvas atliko. Techninė užduotis. Darbo tikslai. Darbo uždaviniai. Stalinio šviestuvo sąvoka. Šviestuvo istorija iki lempų sukūrimo. Žvakės ir deglai. Aliejinės lempos. Elektros lempos. Šviesos diodai. Idėjos įgyvendinimo etapai. Technologiniai procesai ir jų rezultatai. Darbo priemonės.

Kadangi pasirinkau laikyti technologijų egzaminą ir man patinka įvairūs medžio drožinėjimai, konstravimai, tai mano nuospredis daryti stalinį švistuvą, manau, buvo labai tikslingas. Iš pradžių maniau, kad tai gana lengva užduotis, bet kai pradėjau atidžiau gilintis į darbą, supratau, kad laukia tikrai nelengva užduotis ir gali iškilti dideli sunkumai. Man patinka technologijos – mėgstu konstruoti, gaminti gaminius. Malonu, kai savo rankomis pasidarai daiktą ir juo gali naudotis, ar papuošt aplinką. Tikiuosi, kad mano sugalvota stalinis šviestuvas bus įgyvendinta ir galėsiu džiaugtis savo sunkiu darbu. Egzamino darbo aprašyme stengsiuosi viską aprašyti kuo konkrečiau. Manau, kad šios idėjos įgyvendinimui man pakaks ir žinių ir gebėjimų.

Manau, kad šis darbas vyko gana sklandžiai ir aš jį sėkmingai įvykdžiau. Labai gelbėjo iš ankščiau įgytos žinios - pamačiau, kad kuo daugiau žinių turi, tuo lengviau dirbti. Darbo eigoje buvo visokiausių sunkumų, juos sprendžiau taip, kaip atrodė geriausia. Ir įgyvendinti, tai ką buvau suplanavęs, ne visada pavykdavo - tai parodo, kad norint gaminti bet kokį darbą, visų pirma, reikia labai gerai apmąstyti darbo eigą. Pabandyti numatyti galimus nesklandumus bei galimus jų sprendimo būdus. Prie šio gaminio dirbau tikrai ilgą laiko tarpą, esu dėkingas man pagelbėjusiam mokytojui.

Galutinis šviestuvo vaizdas gal ir nėra labai puikus, bet tai mano pirmasis tokio tipo gaminys. Tikiuosi, kad vertinimo komisija bus atlaidi mano padarytoms klaidelėms. Savo darbu esu patenkintas.

  • Microsoft Word 6837 KB
  • 2015 m.
  • 21 puslapis (1422 žodžiai)
  • Robertas
  • Stalinio šviestuvo aprasymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Stalinio šviestuvo aprasymas. (2015 m. Balandžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/stalinio-sviestuvo-aprasymas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 09 d. 11:05
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo