Stalo tyrimas


Stalo tyrimas. Kas yra Stalo Tyrimas? Kuo yra svarbūs pirminiai duomenys stalo tyrimui? Kas yra antriniai duomenys? Kas yra meta-analizė? Dedukcinis meta-analizės metodas. Indukcinis meta-analizės metodas. Meta-analizės pavyzdys viešajame administravime ir viešojo valdymo tyrimuose. Skirtingų meta-analizės metodų palyginimas. Pavyzdys. Išvados. Analizės formos. Analizės formų užtikrinimas. Turinio analizės taikymo pavyzdžiai viešąjame administravime. Antrinė analizė.


Tyrimo strategija, kai yra panaudojami jau sukurti kažkieno duomenys yra vadinama stalo tyrimu. Stalo tyrimas – procesas, kai yra renkama laisvai prieinama informacija viešajame domene, kuri gali būti panaudota tyrimo tikslams. Stalo tyrimas yra dažniausiai naudojamas metodas organizacijų, kurios turi labai mažą biudžetą vykdyti tyrimą ar tyrimus arba studijų tikslams.

Stalo tyrimo duomenų šaltiniai susidedantys iš : Pirminiai(pagrindiniai) – duomenys, kurie nebuvo panaudoti tyrime prieš tai ,jie yra sukaupti tyrėjo Antriniai(antraeiliai) – duomenys, susidedantis iš statistinės informacijos, kuri buvo sukaupta ir išanalizuota kitų tyrėjų.

Pirminiai duomenys gaunami iš parašytų arba išspausdintų šaltinių, pavyzdžiui, iš: metinių biudžetų ataskaitų , teisinių dokumentų, politikos dokumentų, bukletų ,sandorių, susitikimų, verslo konferencijų, koalicijos susitarimų, viešų kalbų ir t.t. ministerijų, vykdomųjų organizacijų, parlamento internetinėse svetainėse galima rasti reikalingos informacijos Europos Sąjungos internetinėje svetainėje apie jos direktyvas ir įstatymų leidžiamosios asmeninių dokumentų (privatūs žurnalai, laiškai, dienoraščiai arba politikų parašytos knygos, biografijos, publikuoti interviu ir pasisakymai televizijoje ar radijoje.

Taip pat, pirminiai duomenys gali būti gauti iš nerašytinės medžiagos, pavyzdžiui, iš : Filmai Nuotraukos Grafiti Drabužiai.

Jie atspindi žmonių elgesį, reiškiant nuomones ar pranešant ką žmonės nusprendė ar padarė Įvairių tipų dokumentacija atlieka komunikacinę funkciją, perduoda tam tikrą žinutę tyrimui.

  • Viešasis administravimas Skaidrės
  • MS PowerPoint 192 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (959 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laurencija
  • Stalo tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Stalo tyrimas. (2017 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/stalo-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 14:50
×