Stalų gamybos verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Gamybinė veikla. Rinkodara. Vadyba. Rizikos įvertinimas. Finansinė dalis. Literatūra. Priedai.


Šios uždarosios akcinės bendrovės pagrindinis tikslas yra sukurti kuo pelningesnę įmonę, kuri įsitvirtintų stalų gamyboje. Gaminami stalai bus labai kokybiški. Stalų kainos ir kokybės santykis tenkins klientus. Įmonei įsitvirtinus rinkoje bus siekiama tobulėjimo, todėl bus pradedama gaminti įvairesnio dizaino ir paskirties stalai, kurie padės įmonei išsiplėsti ir į kitus Lietuvos didmiesčius. Norint pasiekti gerus veiklos rezultatus bus samdomi kvalifikuoti darbuotojai, kurie turės patirties panašioje srityje, bus naudojamos aukštos kokybės medžiagos, reikalingos stalų gamybai. Stalai bus gaminami iš natūralaus medžio.

Šioje įmonėje dirbs 15 žmonių komanda, kurią sudarys 6 pagrindiniai ir 4 pagalbiniai darbininkai (jie gamins stalus ir juos surinkinės). Už šių darbininkų darbo organizuotumą bus atsakingas gamybos darbų vadovas, kuris nuolat kontaktuos su įmonės direktoriumi ir sieks įvykdyti numatytą gamybos programą. Taip pat įmonėje dirbs valytoja, buhalterė, administratorius.

Gamybai bus naudojama kokybiška mediena ir tai užtikrins prekės ilgaamžiškumą. Iš kitų panašių įmonių UAB „Keturi kampai“ stalai išsiskirs savo gaminimo technologija bei kokybe.

Įmonės akcinis kapitalas 168289 Eur. Kapitalas bus padalintas į 1000 akcijų, kurių kiekvienos nominalioji vertė sudarys 168,29 Eur. UAB „Keturi kampai“ veiklos pradžioje turės keturis akcininkus. Vienas iš jų valdys 300 akcijų, kiti trys – po 200.

Įkuriantįmonębuvopaimta 104582 Eur.paskola iš SEB banko. Paskolaimama 5 metų laikotarpiui, taikant 8 proc. palūkanų normą.

Siekiant nustatyti verslo perspektyvas buvo apskaičiuoti šie pelningumo ir mokumo rodikliai:

Bendrasis pardavimo pelningumas. UAB „Keturi kampai“ jis sudaro 21,39 proc., kas reiškia, kad vienam pardavimo pajamų eurui, tenka 21 centas bendrojo pelno.

Turto pelningumas. Įmonėje šis rodiklis sudaro 26,77 proc., kas reiškia, kad vienas turto euras uždirba 27 centus grynojo pelno.

Bendras trumpalaikio mokumo koeficientas. Įmonėje šis rodiklis sudaro 11,988, kas reiškia, kad vienam trumpalaikių įsipareigojimų eurui tenka 11,988 eurai trumpalaikio turto. Tokia rodiklio reikšmė rodo aukštą įmonės mokumą.

Bendrasis skolos koeficientas. Įmonėje šis rodiklis sudaro 33,72 proc. Tai reiškia, kad 33,72 proc. skolintų lėšų yra naudojama formuojant įmonės turtą.

Ateityje įmonė planuoja plėsti ne tik gamybines patalpas, tačiau savo ofisus įkurti ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei didinti gaminių asortimentą. Yra tikimasi, kad stalai bus perkami ir taps populiarūs bei konkurencingi kitų gamintojų atžvilgiu

UAB „Keturi kampai“pasirinko gaminti kokybiškus ir ilgaamžius natūralios medienos valgomuosius bei rašomuosius stalus.Labai daug įmonių tik surinkinėja baldus, o UAB „Keturi kampai“stalus gamins iš natūralios uosio ir juodalksnio medienos, todėl stalai kokybiški. Kainos ir kokybės atžvilgiu įmonė turėtų būti labai konkurencinga, dėl to matomas didelės ateities perspektyvos. Taip pat ši veikla yra gera tuo, kad medienos kainų neveikia sezoniškumas ir jos lieka panašios.

Ateityje įmonė planuoja plėsti ne tik gamybines patalpas, tačiau savo ofisus įkurti ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei didinti gaminių asortimentą. Yra tikimasi, kad stalai bus perkami ir taps populiarūs bei konkurencingi kitų gamintojų atžvilgiu. UAB „Keturi kampai“dirbantys žmonės yra patyrę ir kvalifikuoti. Įmonės darbuotojų komanda yra užsibrėžusi labai tikslius savo veiklos tikslus:

Savo veiklą plėtoti kituose Lietuvos didmiesčiuose.

Gauti kuo didesnį pelną bei siekti geriausių rezultatų.

Po keleto metų sunkaus darbo yra didelė tikimybė, kad visi šie tikslai bus įgyvendinti, todėl kiekvieną dieną bus reikalaujama iš darbuotojų vis daugiau atsidavimo darbui.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 102 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 35 puslapiai (6556 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Stalų gamybos verslo planas
    10 - 8 balsai (-ų)
Stalų gamybos verslo planas. (2016 m. Birželio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/stalu-gamybos-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 04:12
×