Stambieji ir smulkieji ūkiai Kodėl stambieji ūkiai yra produktyvesni už smulkiuosius?


Kodel stambieji ukiai yra produktyvesni uz smulkius seimyninius ukius. Stambusis ukis produktyvesnis uz smulkuji.

Stambieji ir smulkieji ūkiai. Darbą tikrino Inga Kublickienė. Kas yra smulkusis ūkis? Smulkusis ūkis (Natūrinis žemės ūkis) Tai yra ūkininkavimo forma. Verčiantis natūriniu ūkiniu, siekiama auginti kuo įvairesnius augalus ar gyvulius. Eli. mama. lt. Natūriniame ūkyje dažniausiai naudojamos primityvios gamybos priemones, gaunamas labai mažas derlius. Žmonės, gyvenantys vien tik iš smulkaus ūkio. Pixgood. com. Natūrinio ūkio pranašumai ir trūkumai. Pranašumai. Kas yra stambusis ūkis? Stambusis ūkis (Prekinis žemės ūkis) Tai yra ūkininkavimo forma. Dauguma ūkių dudžiąją pagamintos produkcijos dalį parduoda. Tai yra vadinama žemės ūkio specializacija. Prekiniam žemės ūkiui reikia gerai išplėtotos infrastruktūros. Agbeat. com. Prekinio ūkio pranašumai ir trūkumai. Didelis derlius Neša pelną Suteikia darbo vietų Pigesnės prekės. Produktyvumas. Prekinis ūkis yra produktyvesnis nes jame naudojamos modernesnės technologijos. Bendri pranašumai ir trūkumai. Išvados. Stambieji ūkiai yra produktyvesni – jie labiau išplėtoti. Titulinis Kas yra smulkusis. Literatūra.

Žmonės, gyvenantys vien tik iš smulkaus ūkio, dažnai gyvena skurde, atsitkus gamtos nelaimėm neretai patiria badą.

Nereikalauja daug lėšų Didelė įvairovė derliaus Dažnai naudojamas patenkinti šeimos reikmes.

Prastas pragyvenimo šaltinis Neneša pelno Mažas derlius.

Stambusis ūkis (Prekinis žemės ūkis) Tai yra ūkininkavimo forma, kai stengiamasi gauti ko daugiau derliaus, kad jį parduoti ir pasipelnyti.

Dauguma ūkių dudžiąją pagamintos produkcijos dalį parduoda, dėl to siekiama gauti kuo didesni derlių. To siekiama auginant tik vieną rūšį augalų ar gyvūnų.

Prekiniam žemės ūkiui reikia gerai išplėtotos infrastruktūros, modernių technologijų, apmokytų darbuotojų. Visa tai reikalauja didelių investicijų.

Stambieji ūkiai yra produktyvesni – jie labiau išplėtoti, investuojama daugiau lėšų, prekinis žemės ūkis yra pranašesnis keliais kriterijais.

  • MS PowerPoint 6961 KB
  • 2016 m.
  • 16 puslapių (319 žodžiai)
  • Denas
  • Stambieji ir smulkieji ūkiai Kodėl stambieji ūkiai yra produktyvesni už smulkiuosius?
    10 - 10 balsai (-ų)
Stambieji ir smulkieji ūkiai Kodėl stambieji ūkiai yra produktyvesni už smulkiuosius?. (2015 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/stambieji-ir-smulkieji-ukiai-kodel-stambieji-ukiai-yra-produktyvesni-uz-smulkiuosius.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 13:53
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo