Standartizavimo ir techninių matavimų kursinis darbas


Standartizavimas ir techniniai matavimai. Standartizavimas ir techniniai matavimai kursinis darbas. Matavimai kursinis. Tolerancijos ir techniniai matavimai. Tolerancija kursiniai. Suleidimas su tarpeliu schema. Standartizavimo ir techninių matavimų kursinio darbas. Ribinių kalibrų lentele. Standartizavimo ir techniniu matavimu kursinis darbas nemokamai. Kalibrai matavimo priemones.

Atsižvelgiant į detalių jungimo paskirti ir darbo sąlygas, nuroditiems veleno sujungimams:. Parenku nominalius matmenis;. Parenku sąlaidas ir tikslumą;. Apskaičiuoju pagrindinius matmenis trims skirtingiems sujungimams;. Braižau skilės ir veleno tolerancijos laukų išsidėstymo schemas;. Apskaičiuoju tarpų ir įvaržų skaitines reikšmes;. Apskaičiuoju sujungimo toleranciją;. Nurodytam sujungimui apskaičiuoju darbinius ir kontrolinius kalibrus:. Apskaičiuoju ribinius ir pagaminimo matmenis;. Gautus rezultatus suvedu į lentelę. Braižau kalibrų tolerancijos laukus. Nurodytam sujungimui parenku universalias matavimo priemones:. Nurodytam sujungimui parenku universalias matavimo priemones:. Braižau matavimo priemonės principinę schemą ir aprašau veikimo principą. Nuroditiems riedėjimo guoliams:. Braižau tolerancijos laukų išsidėstymo chemas;. Braižiau jungiamų detalių su guoliais eskizus. Nurodytam srieginiam sujungimui:. Parenku pagrindinius matmenis;. Apskaičiuoju ribinius matmenis ir rezultatus suvedu į lentelę;. Braižiau tolerancijos laukus;. Braižau srieginį sujungimą nurodant visus pagrindinius matmenis. Nurodytam išdrožiniui ir pleištiniui sujungimui:. Parenku pagrindinius matmenis ir suleidimus. Braižau tolerancijos laukų išsidėstymo chemas;. Braižau pleištinio ir išdrožinio sujungimo detalių eskizus, nurodydamas matmenis su ribiniais nuokripiais.
  • Mechanika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 240 KB
  • m.
  • 19 puslapių (1228 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rajma
  • Standartizavimo ir techninių matavimų kursinis darbas
    10 - 1 balsai (-ų)
Standartizavimo ir techninių matavimų kursinis darbas. (2012 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/standartizavimo-ir-techniniu-matavimu-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 10:48
×