Standartizavimo ir techninių matavimų kursinis


Manakovo dvitakcio schema. parsisiusti. Detaliu eskizai. Velenas techninis breziniai.

Mechanikos kursinis darbas. Darbo žiniaraštis. Darbo anotacijos lietuvių kalba. Įvadas. Atsižvelgiant į detalių jungimo paskirtį ir darbo sąlygas , nurodytoms cilindrinėms jungtims. Parinktos sąlaidos ir tikslumas. Apskaičiuoti pagrindiniai matmenis trims skirtingoms jungtims. Nubraižytos skylės ir veleno leidžiamųjų nuokrypių laukų išsidėstymo schemos. Apskaičiuotos tarpų ir įvaržų skaitines reikšmės. Nurodytai jungčiai paskaičiuoti ribinius kalibrus. Apskaičiuoti ribinių kalibrų (kamščio ir šakutės) ribiniai matmenis. Nustatyti darbinių kalibrų (kamščio ir šakutės) darbiniai matmenis. Skaičiavimo rezultatai suvesti į lentelę. Nubraižyti darbinių kalibrų (kamščio ir šakutės) leidžiamųjų nuokrypių laukai. Nurodyti ribinių kalibrų (kamščio ir šakutės) techniniai reikalavimai. Nurodytai jungčiai parinkti universalias matavimo priemonęs. Nubraižyta matavimo priemonės principinė schema ir aprašytas veikimo principas…Nurodytai pleištiniai jungčiai. Nubraižytos leidžiamųjų nuokrypių laukų išsidėstymo schemos. Nubriežti jungiamų detalių su guoliais eskizai. Nurodytai pleištiniai jungčiai. Parinkti pagrindiniai matmenys ir sąlaidos. Nubraižyti pleištinės ar išdrožinės jungties detalių eskizai, nurodyti matmenis su ribiniais nuokrypiais. Nurodytai srieginei jungčiai. Parinkti pagrindiniai matmenis. Apskaičiuoti ribiniai matmenis ir rezultatai suvesti į lentelę. Nubraižyti leidžiamųjų nuokrypių laukai. Nubraižyta srieginė jungtis nurodant visus pagrindinius matmenis. Išvados. Literatūros sąrašas. Grafinė dalis. Veleno darbobriežinys. Kalibrų darbo briežiniai.


Šiame darbe buvo parinkti vidutiniai matmenis, sąlaidos bei tikslumas, pagal kuriuos buvo viskas apskaičiuota. Pagal trys parinktus jungtys nubriežtos skylės ir veleno leidžiamųju nuokripų laukų išsidėstimo schemos. Apskaičiuotuos tarbų ir įvaržų skaitinės reikšmės bei jungimo leidžiamasis nuokrypis. Nuroditiems jungtims paskaičiuoti ribiniai ir darbiniai kalibrai kamščio su šakute. Visi skaičiavimai suvesti į lentelę. Pagal darbinių kalibrų skaičiavimus nubriežti nuokrypių laukai. Nuroditi reikalavimai. Aprašitas matavimo priemonės veikimo principas. Pagal pleištinius jungčius nubriežtos laukų išsidėstymo schemos. Nubriežtas tiksluseskizas jungiamų detalių su guoliais, nurodyti visi matmenys, bei šiurkščiai. Knygos pagalba parinkti pagrindiniai matmenys ir sąlaidos, juos apskaičiavus nubriežtos nuokrypų laukų išsidėstymo schemos. Pateikti tikslus briežiniai pleištinėms jungtims. Nurodytai srieginei jungčiai parinkti pagrindiniai matmenys,pagal juosapskaičiuoti ribiniai matmenis ir suvesti įlentelę. Tai pat pagal šiuos matmenys nubriežti nuokrypų laikai, bei srieginė jungtis su nurodytomis pagrindinemis matmenimis. Pateiktas detalus velenu briežinys su pleištų pjūviais.

  • Mechanika Kursiniai darbai
  • 2013 m.
  • Pavel
  • 30 puslapių (1594 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mechanikos kursiniai darbai
  • Microsoft Word 839 KB
  • Standartizavimo ir techninių matavimų kursinis
    10 - 3 balsai (-ų)
Standartizavimo ir techninių matavimų kursinis. (2013 m. Gruodžio 15 d.). http://www.mokslobaze.lt/standartizavimo-ir-techniniu-matavimu-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 22:15