Starteris Technologijų mokyklinio brandos egzamino darbo aprašas


Baigiamojo darbo – gaminio techninė užduotis. Santrauka. Įvadas. Projektavimas. Idėjos paieška, raktiniai žodžiai/sąvokos. Analogai, jų vaizdai, analizė, apibendrinimas. Pasirinktos darbo priemonės ir medžiagos/ištekliai. Technologiniai procesai ir jų rezultatai. Konstravimas. Technologiniai procesai. Išvados. Informacijos šaltiniai. Literatūros informacijos šaltiniai. Elektroniniai informacijos šaltiniai.


Technologijų brandos egzaminui, reikėjo pasirinkti automobilio dali ir paruošti stendą. Buvo sunku išsirinkti norimą mechanizmą nes automobilyje yra daug sudėtingų mechanizmų ir apie visus norisi žinoti. Domino automobilio elektrinės dalis ir mąsčiau pasirinti, starteri, generatorių arba akumuliatoriu. Mano tėčio automobilije buvo sugedes starteris, todėl, neturėdamas žinių apie starteri nusprendžiau susirasti neveikiantį starteri ir apie ji plačiau sužinoti bei pagilinti savo žinias. Daugelis varžtų buvo labai paveikti korozijos, tad teko daug ką pjaustyti, kad išardyčiau jį.

Kadangi starteris yra naudojamas visuose automobiliuose, tai yra naudinga žinoti būsimiems automechanikams. starterio stendas bus kaip vaizdinė mokymo priemonė.

Darbo tikslas: paruošti automobilio starterio stendą.

Ieškodamas kokia detalė jums pateikti nusprendžiau, kad tai bus starteris nes mažai žinau apie starteri bei automobilio paleidimo sistema, ir labai noriu sužinoti kuo dagiau apie šia detalė nes žinau, kad ši detalė automobilje atlieka svarbia funkcija padeda užvesti variklį.

Pasitaręs su mokytoju dėl technologinio egzamino, nusprendžiau daryti starterio maketa, nes susidomejau automobilio paleidimo sistema į kurią taipkogi įeina ir starteris, informacijos ieškojau internete bet ir išsamios informacijos radau ir knygoje „Automobiliai“, kurią parašė autoriai Kazimieras Giedra, Aleksandras Kirka, Stasys Slavinskas.

Raktinis žodžiai- Starteris, Paleidimo sistema.

Atsuktuvu ir raktais išardžiau starterį.

  • Microsoft Word 734 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1269 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Modestas
  • Starteris Technologijų mokyklinio brandos egzamino darbo aprašas
    10 - 7 balsai (-ų)
Starteris Technologijų mokyklinio brandos egzamino darbo aprašas. (2016 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/starteris-technologiju-mokyklinio-brandos-egzamino-darbo-aprasas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 09:29
×