Startuolių tikslų specifikacija


Įvadas. Startuolių tikslo siekimas prasideda nuo vizijos. Tikslo siekimas. Realūs tikslo siekimo pavyzdžiai iš startuolių lūpų. „TruckDuck“. „Integrated Optics“. Išvados. Literatūros sąrašas.


Kiekvienas žmogus nuo pat mažų dienų turi tam tikrų svajonių. Senesniais laikais, svajonės buvo siejamos su tinginiavimu, laiko švaistymu, tačiau vėliau buvo nustatyta, kad svajonės gali būti ir naudingos. Ir tai dažnai gali mums patvirtinti būtent startuoliai.

Startuolių sėkmė prasideda nuo svajonių ar vizijų, kuomet jie jas paverčia savo gyvenimo tikslais. Kol vieni žmonės ieško kokią prekę įsigyti, startuoliai jas kuria ir pateikia mums. Startuolių tikslas dažniausiai yra sukurti kokį nors produktą, kuris būtų sėkminga paleidžiant ją į rinką. Tačiau siekiant tokio tikslo yra labai svarbu nusistatyti tam tikrus punktus, kurie padėtų pasiekti tikslų. Todėl šiame darbe aprašoma tikslo siekimui svarbūs veiksniai ir realiomis startuolių pasakotomis istorijomis tai įrodoma.

Dažniausiai kažką kuriant, viskas yra kuriama du kartus. Per pirmą kartą sukuriame kokius nors reiškinius savo galvoje kaip vaizdinius ir tik paskui kurdami antrąjį kartą juos materializuojame. Kaip pavyzdį galiu pateikti, kad prieš pradedant projektuoti ŠVOK sistemas pastatuose, mes iš pradžių stengiamės viską nuodugniai apsvarstyti ir susikurti galvoje norimo ŠVOK sistemos vaizdą projektuojamame name. Jeigu namas gyvenamosios paskirties, tikriausiai pasirinksime vienokius energetinių sistemų projektavimo būdus. Galbūt projektuojant vėdinimo sistemą gyvenamosios paskirties pastate mes pasirinksime rotacinę vėdinimo sistemą, tačiau jei projektuotume sveikatos paskirties pastatą, pvz. ligoninę, suprantama, kad rotacinės ir net dalinės rotacinės sistemos mes projektuoti nebegalėtume ir turėtume pasirinkti tik rekuperacinę arba atskirų srautų sistemą. Pagal tai paskui sukuriame tikslius projektuojamo namo brėžinius.

Kiek daug yra skiriama darbo net neįžengus į sklypą, kuriame stovės namas. Tačiau, jei to nepadarytume, antrasis kūrimas, kai iš tikrų šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrenginių yra sukuriama pastato energetika – gali labai brangiai kainuoti, dvigubai, trigubai ar net keturis kartus daugiau, jei persigalvotume ir sumanytume ką nors pakeisti prieš tai net neįvertinę tam tikros situacijos.

Du kartus kuriame ne tik daiktus, bet ir savo gyvenimą ir karjerą. Pirmasis kūrimo etapas vadinamas vizija. Viskas prasideda nuo to, kokie įsivaizduojami dalykai mus aplanko. Vizija tai iš esmės tam tikras ateities įsivaizdavimas, kurį norime įgyvendinti.

  • Microsoft Word 32 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (2054 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rasa
  • Startuolių tikslų specifikacija
    10 - 3 balsai (-ų)
Startuolių tikslų specifikacija. (2019 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/startuoliu-tikslu-specifikacija.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 12 d. 11:49
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo