Statika paruoštukė


Statika fizika. Teorines mechanikos statikos klausimai ktu. Fizika statika. Sinusų sudėtis. Statikos konspektas. Sinusų ir kosinusų teoremos. Varinjono teorma. Sinusų teorema ir išvada iš jos. Jėgų sudėtis. plokščios susikertančių jėgų sistemos pusiausvyros sąlygos.

Modernioji fizika. Varinjono teorema. Plokščios jėgų sistemos redukcija. Jėgų pora , jėgų poros momentas, ekvivalentiškos poros. Plokščios susikertančių jėgų sistemos analizinė sudėtis. Puanso teorema. Plokščioji porų sistema. Plokščios susikertančių jėgų sistemos pusiausvyros sąlygos.

I. Dvi standų kūną veikiančios jėgos atsisveria tik tada , kai yra vienodo didumo ir veikia vienoje tiesėje priešingomis kryptimis.

Ii. Pridėjus prie sistemos arba iš jos atėmus pusiausvyros jėgų sistemą ,jėgų sistemos poveikis standžiam kūnui nepasikeičia. Išvada:perkėlus jėgą iš vieno jos veikimo tiesės taško į kitą,jėgos poveikis standžiam kūnui nepasikeičia.

Iii. Tašką a veikiančių dviejų jėgų ir poveikis ekvivalentiškas poveikiui vienos jėgos , kuri yra lygiagretainio ,sudaryto iš sudedamųjų jėgų įstrižainė. Jėga r yra jėgų ir atstojamoji. Jų vektorinė sudėtis. R apskaičiuojama iš kosinusų teoremos. R kryptis nustatoma iš sinusų teoremos radusiv. Akcijos-reakcijos dėsnis. Poveikis lygus atoveikiui Dviejų kūnų poveikiai vienas kitam yra vienodo didumo ir priešingai nukreipti. Išvada : kūnų sistemą veikiančios jėgos yra pusiausvyros.

  • Fizika Špera
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (921 žodžiai)
  • Statika paruoštukė
    10 - 2 balsai (-ų)
Statika paruoštukė. (2011 m. Rugsėjo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/statika-paruostuke.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 22:52
×