Statinio rekonstravimas


Pamato tinkavimas. Kai atliekami kartu rekonstravimo ir remonto.

Statinio rekonstravimas – statybos rūšis, kai keliamas tikslas iš esmės pertvarkyti esamą statinį, sukurti naują jo kokybę. Įvadas. Darbų apimčių skaičiavimas. Žemės darbų kiekių skaičiavimas. Pamato valymo darbų kiekių skaičiavimas. Pamatų šiltalo darbų kiekių skaičiavimas. Pamato gruntavimas ir. Hidroizoliacijos darbų kiekių skaičiavimas. Pamato tinkavimas darbų kiekių skaičiavimas. Pamatų šiltinimo technologija. Tranšėjos kasimas, tankinimas ir užpylimas. Pamato paruošimas izoliavimo darbams. Hidroizoliacijos ir šilumos izoliacijos įrengimas. Armuotojo sluosnio įrengimas. Išorinio apdailos sluosnio įrengimas. Nuogrindos įrengimas. Darbo sąnaudų ir mechanizmų poreikio skaičiavimas ir kalendorinio grafiko sudarmas. Pamatų šiltinimo darbo sąnaudų ir mechanizmų poreikio skaičiavimas. Informacijos šaltiniai.

Statinio rekonstravimas – statybos rūšis, kai keliamas tikslas iš esmės pertvarkyti esamą statinį, sukurti naują jo kokybę: pastatyti naujas pertvaras ar nugriauti dalį esamų dalių; atlikti statinio remonto darbus, jei šie darbai atliekami kartu su statinio rekonstravimu; statinio bendrąsias inžinerines sistemas keičiant jų tipą, pralaidumą; atlikti technologinių įrenginių ir technologinių inžinerinių sistemų, inžinerinių tinklų darbus, nurodytus normatyviniuose statinio saugos ir paskirties dokumentuose; pritaikyti statinį naujai paskirčiai, kai normatyvinių statybos techninių dokumentų ir normatyvinių statinio saugos ir paskirties dokumentų nustatyti naujos statinio paskirties reikalavimai yra griežtesni negu buvusios ir kai šių reikalavimų negalima laikytis atliekant paprastąjį ar kapitalinį remontą .

Svarbiausias renovacijos tikslas užtikrinti efektyvų būsto naudojimą, priežiūrą, atnaujinimą, modernizavimą, bei racionalų energijos išteklių naudojimą. Sodo namelio renovacija vadinamas namo ar tam tikrų jo dalių (fasado, pamatų, langų) atnaujinimas. Pagrindinis renovacijos uždavinys yra visapusiškai pagerinti žmonių gyvenamąją aplinką bei mikroklimatą. Taigi vienas iš svarbesnių tikslų yra sumažinti šilumos nuostolius, bei prailginti namo eksploatacijos trukmę

Pastato pamatai – surenkami blokiniai, papėdė monolitinė. Pamato įgilinimas iki pamato papėdės – 2,770 m. Pamato aukštis nuo papėdės iki monolitinio perdengimo 2,47 m, o plotis 0,30 m, papėdės aukštis 0,20 m, o plotis 0,50 m. Namo pamatai nėra šiltinti, taip pat nėra įrengta hirdroizoliacija, padidėjus vandens lygiui rūsio grindyse kaupiasi vanduo. Renovacijos projekte numatomas pamatų hidroizoalicijos įrengimas ir rūsio sienų šiltinimas iš lauko.

  • Statyba Referatas
  • Microsoft Word 328 KB
  • 2013 m.
  • 11 puslapių (2488 žodžiai)
  • Rita
  • Statinio rekonstravimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Statinio rekonstravimas. (2013 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/statinio-rekonstravimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 04:23
×