Statistikinio technologinių procesų reguliavimo metodų tyrimas


Statistikinio technologinių procesų reguliavimo metodų tyrimas. Susipažinti su statistikinio technologinių procesų (tp) reguliavimo metodais ir įgyti praktinių jų taikymų gamyboje įgūdžių. Išvados.

Susipažinti su statistikinio technologinių statistikinio reguliavimo metodai naudojami technologinių procesų eigos kontroliavimui ir koregavimui gamyboje. Jie atskleidžia procesų normalios eigos pažeidimus ir signalizuoja apie būtinumą pašalinti tų nukrypimų priežastis.

Neturint automatinių matavimo, skaičiavimo ir valdymo priemonių, tp eigos įvertinimui rekomenduotinas medianų ir individualių reikšmių statistikinio reguliavimo metodas ( metodas -). Taikant šį metodą , rekomenduojama imti prabą su nelyginu elementų skaičiumi. Tada mediana yra nustatoma be skaičiavimų. Statistikiniam technologinių procesų, su aukštais tikslumo reikalavimais arba aviacinės, kosminės aparatūros gamyboje reguliavimui rekomenduojamas tikslesnis aritmetinių vidurkių ir išsibarstymų r metodas ( metodas –r ).

Taikant abu metodus, aritmetiniai vidurkiai ir medianos rodo technologinio proceso suderinimą, o išsibarstymai ir individualios reikšmės apibūdina gaminių kokybės išsibarstymą, Technologinio proceso tikslumą. Remiantis tp eigos tikrinimo rezultatai, procesas reguliuojamas. Jei prabos tikrinami parametrai išeina už reguliavimo ribų, tai tp sustabdomas ir ieškomas tp nukrypimo priežastys.

Tyrimų objektas – klavišas. Kaip parametras buvo tikrinamas klavišo ilgis l . Tyrimo rezultatai yra pateikti laboratorinio darbo prieduose (tai instrukcinė reguliavi darbo pabaigoje buvo sudaryta instrukcinė reguliavimo kortelė –r metodui.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (459 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kiprijonas
  • Statistikinio technologinių procesų reguliavimo metodų tyrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Statistikinio technologinių procesų reguliavimo metodų tyrimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/statistikinio-technologiniu-procesu-reguliavimo-metodu-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 02:18
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo