Statistiko namų darbas VDU


Dviejų šaulių taiklumas - atitinkamai 95% ir 90%. Kokia tikimybė, kad šauliams šaunant po vieną kartą, pataikys tik vienas šaulys? Dėžėje 10 detalių, iš kurių 6 nudažytos. Surinkėjas gaminiui vieną po kitos traukia 4 detales. Kokia tikimybė, kad visos ištrauktos detalės - spalvotos? Pirmoje dėžėje yra 10 rutulių, iš jų 8 balti. Antroje yra 20 rutulių, iš jų 4 balti. Iš kiekvienos dėžės ištraukta po vieną rutulį. Paskui iš jų ištrauktas vienas. Kokia tikimybė, kas ištrauktas rutulys - baltas?

Rinkdamas telefono numerį, Jūs pamiršote paskutinius tris skaitmenis, tik prisimenate, kad jie

buvo skirtingi. Kokia tikimybė, kad bet kaip surinkęs tris paskutinius skaitmenis, Jūs prisiskambinsite ten, kur reikia?

Ant lapo nubrėžtas baltas apskritimas, kurio spindulys 10 cm. Jame įbrėžtas juodas 5 cm spindulio apskritimas. Į “baltąjį” apskritimą atsitiktinai dedamas taškas. Kokia tikimybė, kad taškas pateks į “juodąjį” apskritimą?

Į ligoninės skyrių pakliūva 50% ligonių, sergančių peršalimo ligomis, 30% sergančių gripu ir 20% ligonių, sergančių plaučių uždegimu. Tikimybė, kad ligonis pasveiks gydant peršalimo ligas lygi 0.7, gydant gripą 0.8 ir gydant plaučių uždegimą - 0.9. Ligonis, patekęs į skyrių, buvo išrašytas sveikas. Kokia tikimybė, kad jis sirgo peršalimo ligomis?

30 cm ilgio atkarpoje pažymėta 10 cm ilgio atkarpa. Asitiktinai į didžiąją atkarpą padedamas taškas. Kokia tikimybė, kad taškas bus ir mažojoje takarpoje?

  • Statistika Namų darbas
  • Microsoft Word 7 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (305 žodžiai)
  • Greta
  • Statistiko namų darbas VDU
    10 - 4 balsai (-ų)
Statistiko namų darbas VDU. (2014 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/statistiko-namu-darbas-vdu.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 11:06
×