Statistikos baigiamasis darbas. Statybos įmonės statistinių duomenų rinkimas, sisteminimas ir analizė


Moters reprodukinis amzius. Isvados statybiniam darbui. Bakalaurinis darbas gelžbetonio. Įmonės statistikos darbas. Statybos imoniu statistika. Kaip aprasyti statistikos duomenis baigiamasis darbas. Imones statistikos darbai. Imones statistinis tyrimas. Statistinė analizė baigiamajam darbui. Statistikos projektiniai darbai teo.

Uab „statybos ekspertų grupė“ istorija, veikla klientai. Įmonės statistiniai duomenys. Bendrovės apyvarta bendrovės tiesioginių sandorių vertė lietuvos statistikos departamento statistiniai duomenys, susiję su uab „statybos ekspertų grupė“ veikla. Šalyje atlikta statybos darbų savo jėgomis (be pvm), to meto kainomis. Šalyje atlikta statybos darbų savo jėgomis (be pvm), to meto kainomis. Požymiai: statinių pagal tipą klasifikatorius (cc) ir ketvirtis. Sd statistinių duomenų išvados. -. Eurostato duomenys, susiję su uab “statybos ekspertų grupė” veikla. Es statybos darbų pabaigimo duomenys. Eurostato duomenu išvados. Statistinių duomenų apie uab “statybos ekspertų grupė” analizė. Bendros išvados apie nagrinėjamos firmos darbą.

UAB „Statybos ekspertų grupė“- tai statybinė įmonė susikrūrusi 2008 m. Vilniuje. Įmonėje dirba 15 kvalifikuotų ir savo darba mokančių darbuotojų, kurie moka dirbti visuose statybos srityse.

Vizija – Plėsti darbų apimtis, ir siekti gero, kokybiško darbo su puikiai susibendravusiu kolektyvu.

Misija – nuolat tobulėti statybinėse technologijose, kurios padetu greitai ir kokybiškai atlikti visus statybos darbus.

Moto – jūsų norus, paverciam realybe. Musų rankose viskas tampa įmanoma.

Bendrovės klientai – Įmonė dirba su žmonemis, nors firma dirba n tiek jau ir daug laiko tačiau savo darbo kokybe pritraukė keleta Lietuvai žimių žmonių, tokių kaip :

Arūnas Valinskas, Tadas Karosas, A. Zuokas.

Tačiau mums rūpi kekvienas klientas ir tikrai mums nesvarbu ar žmogus Įžimus ar ne.

Tarptautinė veikla – Įmonė turi savo filiala ir užsenyje – Ukrainoje, šioje šalyje firmos filialas moko darbininkus naujų technologijų bei darbo su tai šaliai nežinomom statybinėm medžiagom.

  • Statyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 81 KB
  • m.
  • 10 puslapių (1080 žodžiai)
  • Kolegija
  • S1lens
  • Statistikos baigiamasis darbas. Statybos įmonės statistinių duomenų rinkimas, sisteminimas ir analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Statistikos baigiamasis darbas. Statybos įmonės statistinių duomenų rinkimas, sisteminimas ir analizė. (2012 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/statistikos-baigiamasis-darbas-statybos-imones-statistiniu-duomenu-rinkimas-sisteminimas-ir-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 02:44
×