Statistikos duomenų apie Apranga rinkimas, sisteminimas ir analizė


Statistikos duomenų apie apb „apranga “ rinkimas, sisteminimas ir analizė. Įmonės pristatymas. Esminės kompanijos vertybės ir principai. Centrinis biuras.Istorija. Įmonės susisteminti duomenys. Lietuvos statistikos departamento internetinėje svetainėje pateikti duomenys, susiję su nagrinėjamos bendrovės veikla. Statistinis stebėjimas (tyrimas). Surinktų statistinių duomenų apie apb „apranga“ sisteminimas ir analizavimas. Bendros išvados apie nagrinėjamos įmonės veiklą.

Žiūrin į Statistikos departamento duomenis galime daryti tokias išvadas, kad daugiausiai Lietuvoje yra pagaminama kelnių, kombinezonų, brižkelnių, ir trumpių, mažiausiai kostiumų. Drabužių siuvimas Lietuvoje nuo 2000 m. iki 2007 m. nuolat didėjo. 2008 m. įmonių, kurios siuva dar didėjo, pasiuvamų drabužių apskritai gamybos apimtis buvo mažesnė, nors yra ir išimčių : korsetai, baltinių trikotažas, pėdkelnės, kojinės, apsiaustai iš natūralaus kailio, tačiau čia gamybos mastai padidėjo labai nedaug.2009 m. sumažėjo tiek įmonių, kurios siuva, tiek apskritai pasiuvamų drabužių (išimtimis galime laikyti tik kostiumus, sukneles, pirštines).

Atsižvelgiant į Eurostato duomenis matome, kad 2007m. tekstilės gaminių daugiausiai importuojama į Kiniją, mažiausiai į Vietnama, eksportuojama iš Anglijos. Tekstilės gaminių gamyboje pridėtinės vertės ir personalo įdarbinimo lygis kyla didėjant įmonės mastui, kuo didesnė įmonė, kuo0 daugiau joje dirba žmonių, tuo daugiau ten įdarbinama personalo (natūralu), ir tuo didesnė pridėtinė vertė.

  • Microsoft Word 198 KB
  • 2013 m.
  • 21 puslapis (2898 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laura
  • Statistikos duomenų apie Apranga rinkimas, sisteminimas ir analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Statistikos duomenų apie Apranga rinkimas, sisteminimas ir analizė. (2013 m. Balandžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/statistikos-duomenu-apie-apranga-rinkimas-sisteminimas-ir-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 26 d. 11:59
×
98 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo