Statistikos kursinis darbas AB „City Service“


Įvadas. Praktinė-tiriamoji dalis. Pirma užduotis. Bendrovės istorija ir vystymasis. Įmonės veikla. Antra užduotis. Ketvirta užduotis. Penkta užduotis. Šešta užduotis. Septinta užduotis. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.


Kursinis darbas yra rengiamas naudojantis pasirinktos įmonės, šiuo atveju AB „City Service“, kelerių metų duomenimis. Jais remiantis mėginsiu atlikti skaičiavimus bei tyrimą. Pagrindiniai Statistikos dalyko kursinio darbo tikslai yra:

Statistinės informacijos rinkimas, jos sisteminimas ir pateikimas.

Pagrindiniai kursinio darbo uždaviniai:

Mokėti tinkamai atsirinkti reikalingą informaciją.

Skaičiuojant taikyti formules, kurias išmokome per Statistikos dalyko paskaitas.

Išvadose pateikti pasiūlymus, kuriuose atsispindėtų, kokių įgūdžių neužteko, kuri tema davė naudos ir kuri nelabai.

Susipažinti su kursinių darbų metodiniais reikalavimais, jais vadovautis.

2007 metais bendrovė sėkmingai išplatino 25% savo akcijų viešo akcijų siūlymo (IPO) metu - Bendrovės akcijomis buvo pradėta prekiauti NASDAQ OMX Vilniaus vertybinių popierių biržoje.

Bendrovė toliau tęsė savo plėtrą ir nuo 2007 metų iki 2009 metų pradžios įvykdė 12 įsigijimų Lietuvoje ir Rusijoje. 2009 metų viduryje Grupė dar labiau sustiprino savo pozicijas Sankt Peterburge (Rusijoje) privatizavo konkurse įsigydama 3 butų ūkių bendroves (viso 6, bet iš jų 3 vėliau buvo parduotos).

Šilumos ir karšto vandens tiekimo sistemų priežiūros ir energetinių išteklių valdymo Vilniaus mokymo ir ugdymo įstaigoms pradžia.

Pastatų ūkio valdymo sutarčių pasirašymas su stambiausiais komerciniais bankais ir fiksuotojo ryšio paslaugų teikėju Lietuvoje.

3 butų ūkių įsigijimas Lietuvoje, 1 - Rusijoje (Sankt Peterburge) ir įmonių įsteigimas Latvijoje ir Ukrainoje.

8 įmonių, įskaitant 2 Rusijoje, įsigijimas (6 butų ūkių valdymo ir 2 statybos/remonto darbų). Administruojamas plotas išaugo 35%.

Pabaigtas antros pagal administruojamų butų ūkių plotą Lietuvoje įmonės (UAB „Būsto Investicijų valdymas“) įsigijimas. Grupės administruojamų gyvenamųjų patalpų plotas Lietuvoje išaugo 29% iki 8,5 milijono m.

Laimėjus privatizavimo konkursą Sankt Peterburge įsigyta po 80% akcijų paketai šešiose butų ūkių administravimo įmonėse (virš 10 milijonų m).

Pradėjusi veiklą 1997 metais, Bendrovė yra ryški lyderė Baltijos šalių pastatų ūkio valdymo rinkoje. Ji taip pat vykdo šilumos ūkio renovacijos projektų valdymo veiklą. Šiuo metu Bendrovė kartu su dukterinėmis įmonėmis prižiūri apie 18 milijonų m pastatų ploto, įskaitant įvairius komercinius, gyvenamuosius, visuomeninės paskirties pastatus, biurus ir tokius netipinius objektus kaip taksofonų būdelės ir mobiliojo ryšio stotys visoje Lietuvoje ir Latvijoje bei Sankt Peterburgo mieste ir Leningrado srityje Rusijoje. Grupės metiniai pardavimai siekė 263,9 milijono litų 2008 metais, iš kurių beveik trečdalis buvo užsienio rinkose. Per 2009 metų 9 mėnesius Grupės pardavimai išaugo iki 253 milijonų litų, iš kurių beveik pusė (120 milijonų litų) buvo gauta Rusijoje. Bendrovė yra įsikūrusi Lietuvoje ir šiuo metu turi 27 veikiančias dukterines įmones, iš kurių 20 yra Lietuvoje, 5 Rusijoje ir po vieną Latvijoje ir Ukrainoje.

  • Statistika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 78 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (2716 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sandra
  • Statistikos kursinis darbas AB „City Service“
    10 - 6 balsai (-ų)
Statistikos kursinis darbas AB „City Service“. (2016 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/statistikos-kursinis-darbas-ab-city-service.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 06:11
×