Statistikos tyrimas


Statistinis tyrimas „iš ko mokosi studentai“. Įvadas. Kaip dažnai naudojate spausdintines mokymo priemones? Jei nenaudojate kai kurių spausdintinių mokymo priemonių, kodėl? Kaip dažnai naudojate paruoštukes? Paruoštukių naudojimo tikslas? Kaip dažnai naudojate elektronines duomenų bazes? Jei nenaudojate elektroninių duomenų bazių, kodėl? Kaip dažnai naudojate internete esančią mokomąją medžiagą? Jei nenaudojate kai kurių mokymo priemonių esančių internete, kodėl? Kaip mokymo priemones galima gauti aukštosios mokyklos bibliotekoje? Kaip apsirūpinate mokymo priemonėmis? Kiek pinigų išleidžiate vadovėliams? Kokios aukštosioms mokykloms skirtų vadovėlių kainos? Kuriai mokymo priemonių grupei teikiate prioritetą? Naudojimosi biblioteka sąlygos. Ką darote jei negaunate reikiamų vadovėlių? Kaip pavyksta apsirūpinti vadovėliais? Lytis. Išvados.

2012 metų pavasarį, buvo atliktas tyrimas, kuriuo norėjome sužinoti iš ko mokosi studentai. Ar studijuodami studentai remiasi tradicinėmis mokymo priemonėmis, ar teikia prioritetą šiuolaikinių informacinių sistemų sklaidai. Taip pat buvo norima sužinoti, kas trukdo įvairias mokymo priemones integruoti į studijų procesą. Apklausa vyko Klaipėdos valstybinėje kolegijoje, socialinių mokslų fakultete. Apklausoje dalyvavo 135 respondentai.

Interpretuojant tyrimų duomenis mes siekėme išaiškinti studentų mokymosi šaltinius, ieškoti bendrų būdų kaip būtų galima visą tai praplėtoti, studento naudai. Nors šiame tyrime dalyvavo gana mažas studentų skaičius, mes galime susidaryti objektyvią nuomonę, apie esančias problemas.

Tyrimo metu naudojome elektroninę apklausą, per kurią galėjo kiekvienas studentas išsakyti savo nuomonę ir taip prisidėti prie vieno ar kito jam rūpimo dalyko pagerėjimo. Tai nėra mokslinis tyrimas, tai matome iš nesudėtingų histogramos duomenų.

Žemiau pateikti tyrimo klausimai ir studentų atsakymai į juos.

  • Statistika Tyrimas
  • Microsoft Word 1127 KB
  • 2013 m.
  • 20 puslapių (1113 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gintare
  • Statistikos tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Statistikos tyrimas. (2013 m. Sausio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/statistikos-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 17:44
×