Statistinė analizė Audimas


Ab „Audimas” veiklos pobūdis. Stebėjimo aprašymas. AB „AUDIMAS“ 2014 m. darbuotojų pasiskirstymas pagal amžių. Statistinė eilutė variacinė, tolydi, lygių intervalų, intervalai uždari. Darbuotojų pasiskirstymo pagal amžių diagrama. Vidutinės reikšmės. Sklaidos rodikliai. Išvados. AB „AUDIMAS“ statistikos duomenys. Koreliacinis ryšys. Tiesinės regresijos lygtis pardavimo pajamų pelno atžvilgiu. Išvados.

1931 m. įkurta AB „AUDIMAS“ gamina sportinę aprangą. Šiuo metu „AUDIMAS“ yra pirmaujantis aprangos aktyviam laisvalaikiui ir sportui prekės ženklas Lietuvoje su didesne kaip 30 proc. Rinkos dalimi ir kasmet augančiais pardavimais. Profesionali „AUDIMO“ komanda per metus sukuria ir rinkai pateikia 4 kolekcijas. Kolekcijos parduodamos mažmeninės prekybos tinkle Lietuvoje bei bendradarbiaujant su didmeninės prekybos partneriais Lietuvoje ir užsienyje. Lietuvoje yra net 14 firminių „AUDIMO“ parduotuvių visuose didžiuosiuose miestuose. Kokybiškas darbas visuose procesuose yra pagrindinis prioritetas, kuriam kompanija skiria didžiausią dėmesį ir reikiamus išteklius. Bendrovė siekia padėti žmonėms patirti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą, pateikiant jiems stilingus ir patogius produktus už geriausią vertę. AB „AUDIMAS“ siekia būti pirmaujančia Europos aprangos kompanija, kuriančia modernius ir patogius produktus, teikiančius džiaugsmą, sveikam, aktyviam gyvenimui.

Pusės (50%) visų darbuotojų amžius yra iki 27,52 metų, o kitos pusės daugiau negu 27,52 metai.

25proc. Visų darbuotojų yra jaunesni nei 23,99 metų, o 75proc. Darbuotojų amžius yra iki 33,51 metų ir likusi viena ketvirtoji darbuotojų yra vyresni nei 33,51 metų.

  • Statistika Analizė
  • Microsoft Word 76 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (743 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Statistinė analizė Audimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Statistinė analizė Audimas. (2015 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/statistine-analize-audimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 03:19
×