Statistiniai duomenys apie UAB „Etronika“ ir jos vykdoma veiklą


Įvadas. Uab Etronika ir jos vykdoma veikla. Uab Etronika pasiekimai. Lietuvos statistikos departamento statistiniai duomenys, susiję Uab „ETRONIKA“ vykdoma veikla. Uab Etronikos produktu paklausa Lietuvoje. Statisiniai rodikliai. Eurostatas ir Etronikos veikla. Statistinis stebėjimas (tyrimas). Literatūra. Anketa.


Pagal Statistikos departamento duomenis Lietuvoje veikia apie 2000 IT įmonių. Viena iš garsiausiu šios srities įmonių UAB „Etronika“. Savo darbo objektu pasirinkau butent šią įmonę.

Šio darbo tikslas - išanalizuoti statistinius duomenis susijusius su UAB „Etronika“ vykdoma veikla.

Darbo uždaviniai:

Surasti kuo daugiau informacijos susijusios su UAB „Etronika“.

Ištirti UAB „Etronika“ surastus duomenis .

Išanalizuoti Lietuvos ir Europos statistinius duomenis susijusius su IT įmonių veikla.

Daugiau nei 60-ties žmonių ETRONIKOS komandą sudaro aukštos kvalifikacijos specialistai. Nepaprastai iniciatyvūs, ambicingi ir kūrybingi darbuotojai ir yra tos uolos, ant kurių laikosi ETRONIKOS reputacija bei gebėjimas laiku įgyvendinti net ir sudėtingiausius IT projektus. Apie tai galima spresti is ju pasektu rezultatu:

Pirmieji pasaulyje pademonstravo el. bankininkystės sprendimą su natūralia naudotojo sąsaja (NUI)

Pirmieji pasaulyje pristatė komercinį mobilaus el. parašo technologija paremto naudotojo identifikavimo sprendimą

Pirmieji Lietuvoje sukūrė nacionalinę mobilaus parašo viešojo rakto infrastruktūrą (PKI) ir sprendimus bankininkystei

Pirmieji Lietuvoje sukūrė internetinį B2B produktą

Pirmieji Rytų Europoje panaudojo „RSA Security“ saugumo priemones internetinėje bankininkystėje

2002 m. BANKTRON®, centralizuota elektroninių kanalų valdymo sistema, buvo apdovanota Lietuvos metų gaminio medaliu ir diplomu.

2007 m. įgijo „Microsoft“ auksinio sertifikuotojo partnerio statusą (angl. Gold Certified Partner).

2013 m. pradžioje Lietuvoje kompiuteriais ir internetu naudojosi beveik visos (99,7 proc.) gamybos ir paslaugų įmonės, kuriose dirbo 10 ir daugiau darbuotojų, praneša Lietuvos statistikos departamentas, remdamasis informacinių technologijų (IT) naudojimo įmonėse tyrimo duomenimis. Iš to galima daryti išvadas, kad informacinės technologijos vis populiarėja, dėl ko didėja IT specialistų paklausa. IT įmonės įdarbina daugiau darbuotoju. Iš žemiau pateikto grafiko galima matyti UAB Etronika darbuotoju skaičiaus pokytį.

ETRONIKA yra aktyvi mobiliojo el. parašo propaguotoja Lietuvoje ir pasaulyje. Juos įdiegti mobiliųjų technologijų sprendimai leidžia šalies gyventojams prisijungti prie bankininkystės sistemų, el. komercijos ir el. valdžios paslaugų ar atlikti mobiliuosius mokėjimus. Nuolatinės inovacijos ir strateginė partnerystė su mobiliojo ryšio operatoriais bei bendradarbiavimas su VĮ „Registrų centras“ leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės mobilų el. parašą naudojančius technologinius sprendimus verslui. Jau dabar mes matome gerus rezultatus e. parašo naudojimo šalyje.

  • Microsoft Word 94 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2003 žodžiai)
  • Kolegija
  • Puma
  • Statistiniai duomenys apie UAB „Etronika“ ir jos vykdoma veiklą
    10 - 2 balsai (-ų)
Statistiniai duomenys apie UAB „Etronika“ ir jos vykdoma veiklą. (2016 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/statistiniai-duomenys-apie-uab-etronika-ir-jos-vykdoma-veikla.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 09:25
×