Statistinis darbas. Kiek mobiliųjų telefonų bendraamžiai pakeitė iki šio laiko?


Matematikos statistinis darbas kiek mobiliųjų telefonų bendraamžiai pakeitė iki šio laiko. Kaip daryti statistini darba?. Statistinis tyrimas telefonai. Kas kiek laiko mobiliu telefonu.

Įvadas. Diagramos. Išvada.

Taip sparčiai tobulėjant moderniosioms technologijoms, gaminami vis naujesni mobilieji telefonai, turintys daugiau naujų technologijų, kurias paaugliai nori kuo greičiau išbandyti, todėl keičia savo mobiliuosius telefonus vis naujesniais. Taigi aš atlikau statistinį tyrimą ir apklausiau 30 savo bendraamžių, norėdama sužinoti, kiek mobiliųjų telefonų bendraamžiai jau yra turėję iki šio laiko. Iš atlikto statistinio tyrimo matome, kiek mobiliųjų telefonų yra turėję mano bendraamžiai. Taigi daugiausia bendraamžių yra turėję po 5 mobiliuosius telefonus. Vienas bendraamžis yra turėjęs net 17 mobiliųjų telefonų, o du bendraamžiai turėję tik po 2 mobiliuosius telefonus. Taigi galima daryti išvadą, kad ne visi bendraamžiai vaikosi naujovių.

  • Microsoft Word 47 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (208 žodžiai)
  • Aira
  • Statistinis darbas. Kiek mobiliųjų telefonų bendraamžiai pakeitė iki šio laiko?
    10 - 3 balsai (-ų)
Statistinis darbas. Kiek mobiliųjų telefonų bendraamžiai pakeitė iki šio laiko?. (2012 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/statistinis-darbas-kiek-mobiliuju-telefonu-bendraamziai-pakeite-iki-sio-laiko.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 21:20
×