Statistinis darbas miego tyrimas


Statistinis tyrimas miegas. Matematikos , statistinis darbas. Tyrimas su skritulines diagramos. Miegas diagrama. Statistiniai miega. Sapnų ir miego tyrimai referatai. Darbas be miego. Tyrimai diagramos. Matematikos statistinis darbas skaidres. Matematikos statistinis darbas.

Įžanga. Variacinė eilutė. Stulpelinės diagramos:. Histogramos. Taškinės diagramos. Daugiakampės diagramos. Skritulinės diagramos. Tyrimo išvados.

Miegas yra tiesiogiai susijęs su biologiniais ritmais, kurie būdingi beveik visoms gyvoms būtybėms. Pagal mano matematikos statistinio darbo rezultatus dauguma suaugusiųjų miega apie 7 val., o vaikų – apie 9 val. Tačiau dauguma pasaulio medikų rekomenduoja vaikams kurių amžius tarp 5 – 14 m. miegoti ne mažiau, kaip 10 val., o suaugusiems - ne mažiau, kaip 8 val. Tad galima teigti, kad dauguma Lietuvos žmonių miega per mažai ir tai gali atsiliepti jų sveikatai.

  • Microsoft Word 51 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (318 žodžiai)
  • Rimvita
  • Statistinis darbas miego tyrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Statistinis darbas miego tyrimas. (2012 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/statistinis-darbas-miego-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 14 d. 17:50
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo