Statistinis tyrimas Forto dvaras


Forto dvaras. Mūsų darbo tikslas - atlikti lietuviškų patiekalų restorano “Forto dvaras” ekonominį statistinį tyrimą SPSS programoje. Statistinio tyrimo uždaviniai. Sudaryti tyrimo klausimyną Tyrimo požymius aprašyti SPSS programoje. Tiriamasis objektas. Mūsų tiriamas objektas yra lietuviškų patiekalų restoranas “Forto dvaras”. Tai pirmasis restoranas. Pagal gautus duomenis matome, kad daugiausiai atsakiusių respondentų yra 19-25m. asmenys. Kaip dažnai lankotės viešojo maitinimo įstaigose? Lyginant moteris su. Moda parodo, kad daugiausiai atsakiusiųjų respondentų yra 19 metų. Apskaičiavus tris vidurkius aritmetinį. Didžioji dalis apklaustųjų respondentų aptarnavimą vertina gerai, tai sudaro 55,32%. Didžioji dalis respondentų apie restoraną sužinojo iš reklamos skelbimų. Daugiausiai respondentų per mėnesį gauna apie 1000 Lt. Kadangi koreliacijos koeficientas. Pagal diagramą matome, kuriais metais bendras elektros sunaudojimas buvo didžiausias. Pagal diagramą matome, kuriais metais bulvių derlingumas buvo didžiausias. Pagal turimus duomenis, kuriuos radome statistikos departamento puslapyje.

Sudaryti tyrimo klausimyną; Tyrimo požymius aprašyti SPSS programoje; Atlikti anketavimą ir gautus duomenis perkelti į SPSS programą; Atlikti duomenų grupavimą; Sudaryti dažnių lenteles ir histogramas; Apskaičiuoti ir išnagrinėti pagrindines tyrimo duomenų padėties ir sklaidos charakteristikas; Gautus tyrimo duomenis apibendrinti grafiškai Atlikti koreliacinę ir regresinę analizę. Apskaičiuoti pagrindinius dinamikos eilučių rodiklius, atlikti prognozavimą ir apskaičiuoti kainų indeksus.

Lyginant moteris su vyrais, didžiausias skirtumas matomas tarp besilankančiųjų kartą per savaitę – vyrai 5%, moterys 95%. O mažiausias skirtumas yra tarp besilankačiųjų kartą į metus ir kartą į savaitę – vyrai 66,7%, moterys -33,3%.

Moda parodo, kad daugiausiai atsakiusiųjų respondentų yra 19 metų. Mediana rodo, kad pusė respondentų ne jaunesni nei 20 metų, o likusi pusė ne vyresni nei 20. Iš standartinio nuokrypio 5,08 ir aritmetinio vidurkio 21,20 galime daryti išvadą, kad dauguma mūsų respondentų yra maždaug nuo 16 iki 26 metų. Kvartiliai ir 33,33% procentilis rodo, kad ketvirtadalis respondentų ne vyresni nei 19 metų, trečdalis ne vyresni 19 metų, ketvirtadalis respondentų ne jaunesni nei 20 metų. Kadangi asimetrijos koeficientas 2,567, tai reiškia, kad yra daugiau jaunesnių žmonių.

  • Statistika Skaidrės
  • MS PowerPoint 481 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (541 žodžiai)
  • Kolegija
  • Inga
  • Statistinis tyrimas Forto dvaras
    10 - 2 balsai (-ų)
Statistinis tyrimas Forto dvaras. (2015 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/statistinis-tyrimas-forto-dvaras.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 18:15
×