Statistinių duomenų apie AB ,,Lietuvos paštas“ rinkimas, sisteminimas ir analizė


Įvadas. Įmonės pristatymas. Įmonės duomenys. Lietuvos statistikos departamento internetinėje svetainėje pateikti duomenys, susiję su nagrinėjamos įmonės veikla. Eurostato duomenys. Statistinis stebėjimas. Pavyzdinė anketa. Surinktų statistinių duomenų apie ab „lietuvos paštas“ sisteminimas ir analizavimas. Bendros išvados apie nagrinėjamos įmonės veiklą. Literatūra.

Kiekvienoje šalyje veikianti įmonė turi stebėti savo veikos rezultatus, nes bet kuriuo metu gali susidurti su neefektyviu lėšų panaudojimu. Todėl būtinos kasmetinės finansinės ataskaitos, kurios parodo, įmonės finansų galimybės, gaunamą pelną arba patiria nuostolius. Įmonės tarpinės ataskaitos už atitinkamus laikotarpius yra parengiamos pagal Tarpatautinius finansinės atskaitomybės standartus (TFAS), patvirtintus ES, tarp jų- pagal Tarptautinį apskaitos standartą(TAS). Analizuojama įmonė viešai skelbia ir tarptines finansines ataskaitas, pagal kurias galima stebėti įmonės finansinę būklę atskirais laikotarpiais, tai ir pajamų, piniginių srautų, nuosavo kapitalo pokyčių ataskaitos.

Darbo tikslas: Konkrečios įmonės statistinių duomenų, veiklos analizavimas.

Numatomi darbo uždaviniai: apibūdinti įmonę, pristatyti statistinius duomenys, surasti statistikos departamente duomenys susijusius su įmonės vykdoma veikla bei palyginti pateikiamus metinius veiklos rodiklius. Todėl šiame darbe bus pateikta išsami informaciją apie įmonę ir pateikiami veiklos rodikliai.

  • Microsoft Word 121 KB
  • 2013 m.
  • 17 puslapių (2175 žodžiai)
  • Kolegija
  • Greta
  • Statistinių duomenų apie AB ,,Lietuvos paštas“ rinkimas, sisteminimas ir analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Statistinių duomenų apie AB ,,Lietuvos paštas“ rinkimas, sisteminimas ir analizė. (2013 m. Spalio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/statistiniu-duomenu-apie-ab-lietuvos-pastas-rinkimas-sisteminimas-ir-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 25 d. 01:22
×
97 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo