Statistinių duomenų apie įmonę rinkimas, sisteminimas ir analizė


Kroviniu pervezimo statistine analize lietuvoje. Įmonės duomenų pristatymas. Infliacijos statistiniu duomenu analize. Kroviniu pervezimas eurostat. Įmonės duomenų analizė. Statistiniai imoniu duomenys. Imones statistinis tyrimas. Imones stebėjimo tyrimas. Tyrimo duomenu sisteminimas. Parduotuvių tinklo paslaugų analizei#channel=t2.

Statistinių duomenų apie uab „vykom“ įmonę rinkimas, sisteminimas ir analizė. Įmonės pristatymas. Paslaugos. Automobilių pervežimas. Krovinių pervežimas. Dalinių krovinių pervežimas. Krovinių pervežimas konteineriais. Birūs kroviniai. Įmonės duomenys. Darbuotojų skaičius. Išvažiavusių mašinų ir vagonų skaičius. Užsakymų kiekis. Statistikos departamento duomenys. Krovinių apyvarta ir vežimas visų rūšių transportu. Krovinių vežimas pagal rūšis. Eurostat duomenys. Road share of inland freight transport (krovinių vežimas sausumos transportu ). Volume of freight transport relative to gdp (krovinių gabenimo apimčių indeksai). Trumpas galimo atlikti įmonėje statistinio stebėjimo (tyrimo) aprašymas. Surinktų duomenų apie uab „vykom“ sisteminimas ir analizavimas. Pasiskirstymo eilutės rodiklių skaičiavimas. Koreliacinio ryšio stiprumas tarp pelno ir pajamų. Dinamikos eilutės rodiklių skaičiavimas. Bendros išvados. Literatūra

Darbo tema: Ši tema yra aktuali, nes tai tiksli informacija apie įmonę ir jos atliekamus darbus, kurios pagalba galime siųsti savo siuntinius į bet kurį pasaulio kraštą.

Šio darbo tikslas – išanalizuoti, susisteminti ir pateikti statistinius duomenis apie įmonę UAB „Vykom“.

Darbo metodika – internetinių puslapių bei statistinių leidinių studijavimas.

I – oje dalyje įmonės pristatymas, kokias paslaugas ji teikia. Lentelėse pateikti įmonės duomenys apie darbuotojų skaičių, išvažiavusių mašinų ir vagonų skaičių, užsakymų kiekį.

II – oje dalyje pateikiami Statistikos Departamento duomenys apie krovinių apyvartą ir krovinių vežimą pagal rūšis

III – oje dalyje pateikiami Eurostat duomenys apie krovinių santykį su BVP, krovinių vežimą sausumos transportu.

IV – oje dalyje pateiktas trumpas galimo atlikti įmonėje statistinio stebėjimo aprašymas.

V – oje dalyje pateikiami duomenys apie įmonės veiklą ir jie analizuojami.

VI – oje dalyje pateikiamos bendros išvados apie nagrinėjamą įmonės veiklą.

VII – oje dalyje pateikiami pagrindiniai literatūros šaltiniai ir prieigų prie interneto svetainių nurodymas.

  • Microsoft Word 251 KB
  • 2012 m.
  • 26 puslapiai (3232 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ona
  • Statistinių duomenų apie įmonę rinkimas, sisteminimas ir analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Statistinių duomenų apie įmonę rinkimas, sisteminimas ir analizė. (2012 m. Lapkričio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/statistiniu-duomenu-apie-imone-rinkimas-sisteminimas-ir-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 27 d. 04:32
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo