Statistinių duomenų apie įmonių grupę Alita rinkimas, sisteminimas ir analizė


Statistiniu duomenu apie imone rinkimas sisteminimas ir analize. Ab „alita“ marketingo analize. Statistinė duomenų analizė darbas. Statistiniai duomenys apie imones. Informacijos rinkimas ir sisteminimas. Statistiniu duomenu analize uab. Imones statistinis tyrimas. Informacijos analizavimas, sisteminimas. Informacijos sisteminimas. Alita statistine ataskaita.

Įvadas. Įmonės pristatymas. Lietuvos statistikos departamento internetinėje svetainėje pateikti duomenys, susiję su nagrinėjamos įmonės veikla. Eurostato duomenys. Oficialios statistikos duomenys apie įmonių pasiskirstymą pagal darbuotojų skaičių, susiję su nagrinėjamos įmonės ekonomine veikla. Įmonių grupės „alita“, ab bendrojo pelno analitiniai ir vidutiniai dinamikos eilutės kitimo rodikliai. Duomenų prognozė. Įmonių grupės „alita“, ab pardavimų grynosios vertės ir bendrojo pelno analizė taikant koreliacijos metodą. Išvados. Literatūros sąrašas. Formulės.

Štai reorganizuota AB „Alita“ į Įmonių grupę „Alita“, AB turi pagrindinį tikslą –atsižvelgti į klientų norus ir sukurti kokybišką produkciją už visiems prieinamas kainas. Kai susiduriama su tokiomis įmonėmis labai įdomu plačiau sužinoti apie jų ekonominį vystymąsi, pakilimus bei nuosmukius.

Darbo tikslas – apskaičiuoti, analizuoti ir vertinti pasirinktos įmonės statistinius rodiklius.

Darbo uždaviniai:

1.Satistinės informacijos apie pasirinktą įmonę rinkimas, jos sisteminimas ir pateikimas.

2.Statistinių rodiklių skaičiavimas, jų vertinimas ir prognozavimas.

3.Statistinės informacijos aktualumo įvertinimas ir jos nauda siekiant konkrečių tikslų.

  • Microsoft Word 296 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (2284 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jolita
  • Statistinių duomenų apie įmonių grupę Alita rinkimas, sisteminimas ir analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Statistinių duomenų apie įmonių grupę Alita rinkimas, sisteminimas ir analizė. (2012 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/statistiniu-duomenu-apie-imoniu-grupe-alita-rinkimas-sisteminimas-ir-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 22 d. 14:42
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo