Statistinių duomenų apie žemės ūkio produkciją įmonėse analizė


Zemes ukio analize. Žemdirbystė xiii a.. Zemdirbyste sklypai analize. Žemės analizė. Zemes ukio produkcijos apskaitos analize. Zemes ukio bendrove analize. Zemes ukio produkcijos analize. Statistinės vidutinės daržovių auginimo. Zemes ukio statistiniu duomenu analize.

Įvadas. Formulės. Dinamikos eilutės rodiklių skaičiavimas. Išvados. Literatūra. Žemės ūkis lietuvoje kultivuotas, kai pradėti laikyti gyvuliai, sėjami miežiai, sorai, kviečiai, vėliau ankštiniai augalai. Išsivystė kaplinė žemdirbystė, geležies amžiuje ją pakeitė lydiminė, vėliau miškinė dirvoninė žemdirbystė. Xiii-xiv a. Žemdirbystė jau buvo pagrindinis žmonių verslas, xv a. Atsirado baudžiava, tačiau žemdirbystė dar nebuvo pakankamai efektyvi. Žemės ūkio bendrovė – tai gamybinei ir komercinei veiklai įsteigta įmonė, kurioje pajamos per ūkinius metus už žemės ūkio produkciją ir suteiktas paslaugas žemės ūkiui sudaro daugiau kaip. Procentų visų realizavimo pajamų. Darbo tikslas – apskaičiuoti, analizuoti ir vertinti statistinius rodiklius.

Statistinių duomenų apie žemės ūkio prožemės ūkis Lietuvoje kultivuotas, kai pradėti laikyti gyvuliai, sėjami miežiai, sorai, kviečiai, vėliau ankštiniai augalai. Xiii-xiv a.

žemės ūkio bendrovė – tai gamybinei ir komercinei veiklai įsteigta įmonė, kurioje pajamos per ūkinius metus už žemės ūkio produkciją ir suteiktas paslaugas žemės ūkiui sudaro daugiau kaip 50 procentų v statistiklyginant 2002 su 2009 metais vidutinė žemės ūkio produkcija bendrovėse ir imonėse buvo 1363,01 mln. Lt.

Pagal analitinius rodiklius žemės ūkio bendrovėse ir imonėse produkcija nuo 2002 metų iki 2008 metų tik dibaltrūnienė, violeta.

  • Microsoft Word 189 KB
  • 2011 m.
  • 12 puslapių (684 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karolis
  • Statistinių duomenų apie žemės ūkio produkciją įmonėse analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Statistinių duomenų apie žemės ūkio produkciją įmonėse analizė. (2011 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/statistiniu-duomenu-apie-zemes-ukio-produkcija--imonese-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 01 d. 06:38
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo