Statistinių duomenų įmonę rinkimas, sisteminimas ir analizė


Statistiniu duomenu apie imone rinkimas sisteminimas ir analize. Duomenu statistine analize. Matematika duomenu rinkimas ir tvarkymas. Urbico darbas. Hansa banko statistiniu duomenu rinkimas ir analizavimas. Matematika.duomenu rinkimas ir tvarkymas. Statistiniu duomenu apie imone organizacija rinkimas sisteminimas ir analize. Statistine duomenu analizes zaidimai.

Įvadas. Uab „urbico“ įmonės pristatymas. Istorija. Veiklos pobūdis. Eismo saugumo užtikrinimo priemonės. Vaikų žaidimo aikštelės ir mažoji miesto architektūra. Parkavimo sistemos ir kitos eismo reguliavimo priemonės. Nagrinėjamos įmonės susisteminti duomenys. Įmonės uab „urbico“ didesni viešajame ir privačiame sektoriuje igyvendinti ir igyvendinami projektai. Eismo įvykiai apgadinant uab „urbico” eksploatuojamus šviesoforus vilniaus mieste. Eismo įvykiai apgadinant uab „urbico” eksploatuojamus šviesoforus vilniaus mieste. Greičio matuokliai. Įrengti greičio matuokliai didžiuosiuose lietuvos miestuose. Įrengti greičio matuokliai lietuvos apskrityse. Transporto priemonių skaičius. Transporto priemoniu skaičius europos sąjungoje. Transporto priemonių skaičius lietuvoje. Žuvusieji eismo įvykiuose. Žuvusieji eismo įvykiuose lietuvoje. Žuvusieji eismo įvykiuose europos sąjungoje. Duomenų analizė, duomenų paskirstymo ir dinamikos eilutės. Uab „urbico“ duomenų apie didesnius viešajame ir privačiame sektoriuje igyvendintus ir igyvendinamus projektus analizė. Eismo įvykių apgadinant uab „urbico” eksploatuojamus šviesoforus vilniaus mieste analizė. Išvados. Literatūra.

Žodis „statistika“ kilo iš lotynų kalbos žodžio „status“, reiškiančio daigtų, reikšmių padėtį, būklę. Italų kalbos žodis :stata“ reiškia „valstybę“, o valstybės veikėjai ir politikai buvo vadinami žodžiu „statista“. Taip susiformavo sąvoka „statistika“, reiškianti žinių apie valstybę, reikalingų jos valdymui, visumą.

Lietuvoje statistikos mokslo pradininku laikomas Albinas Rimka, išleidęs statistikos vadovėlį ir 1927-1930 m. vadovavęs 1919 m. rugsėjo 6 d. Įkurtam Bendram Statistikos departamentui.

Statistiko apibrėžimų yra labai daug. Vienas iš jų yra toks:

Statistika yra statistinių duomenų apie ekonominius, socialiniu, aplinkos ir kitus reiškinius rinkimas, tvarkymas, rengimas ir statistinės informacijos skelbimas.

Įmonės bei organizacijos taip pat renka savo veiklos statistinius duomenis, kad galėtų analizuoti ir sisteminti savo darbų kokybę, darbų apimtis, atliktus darbus, piniginius srautus.

Šiame projektiniame darbe trumpai pristatysiu UAB „URBICO“ įmonę, jos veiklos pobūdį istoriją, analizuosiu įmonės sukauptus statistinius duomenis.

  • Microsoft Word 411 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (2722 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vidmantas
  • Statistinių duomenų įmonę rinkimas, sisteminimas ir analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Statistinių duomenų įmonę rinkimas, sisteminimas ir analizė. (2012 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/statistiniu-duomenu-imone-rinkimas-sisteminimas-ir-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 22:18
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo