Statistinių duomenų rinkimas, sisteminimas ir analizė TEO


Ab „teo“ pristatymas. Ab „teo“ statistiniai duomenys. Pagrindiniai teo įmonių grupės rodikliai. Pagrindiniai teo finansinės veiklos rodikliai. Lietuvos statistikos departamento statistiniai duomenys, susiję su ab „teo“ veikla. Įmonės, naudojančios kompiuterius (procentais). Įmonių naudojimasis internetu (procentais). Įmonės, turinčios interneto tinklalapius arba svetaines (procentais). LSD statistinių duomenų išvados. Eurostato duomenys, susiję su ab „teo“ veikla. Namų ūkiai su interneto prieiga (%). Eurostato duomenų išvados. Statistinis stebėjimas (tyrimas). Surinktų statistinių duomenų apie ab „teo“ sisteminimas ir analizė. Pasiskirstymo eilutės rodiklių skaičiavimas. Išvados. Korealiacinio ryšio stiprumas. Koreliacinio ryšio stiprumas tarp iptv vartotojų ir dvb-t vartotojų. Statistinių duomenų apie teo pajamas analizė. TEO įmonių grupės pajamos. TEO įmonių grupės pajamų išvados. Bendros išvados apie nagrinėjamos įmonės veiklą. Literatūros sąrašas.

2011 m. lyginant su 2008 m. Įmonių interneto tinklalapių ar svetainių tikslas informuoti apie laisvas darbo vietas ar pateikti prašymą dėl darbo padidėjo 2%.

e-commerce by internet users in the last 12 month, 2011 (16-74 metų asmenys, kurie niekada nesinaudojo internetu per pastaruosius 12 mėnesiu, 2011m.)

2006 m. dvidešimt septyniuose Europos sąjungos šalyse namų ūkių su interneto prieiga buvo 49%.

2011 m. lyginant su 2006 m. dvidešimt septyniuose Europos sąjungos šalyse namų ūkių su interneto prieiga padaugėjo 24%.

Lietuvoje 2011 m. lyginant su 2006 m. namų ūkių su interneto prieiga padaugėjo 27%.

Nyderlanduose 2011 m. namų ūkių su interneto prieiga net 94%.

2006 m. Rumunijoje namų ūkių su interneto prieiga buvo 56% mažiau nei Liuksemburge.

2011 m. Latvijoje namų ūkių su interneto prieiga buvo 2% daugiau nei Lietuvoje.

2011 m. Turkijoje namų ūkių su interneto prieiga buvo 43%.

Mūsų akcinei bendrovei TEO LT rūpi kiekvieno kliento nuomonė apie mūsų teikiamas paslaugas, jų kokybę, aptarnavimą.. Šis statistinis tyrimas yra savaveiksmis. Tyrimo imtis dalinė, bus apskaitoma tik dalis tiriamos visumos. Tyrimas einamasis ir atliekamas apklausos būdu. Tyrimo tema- AB „TEO“ klientų nuomonė apie šios įmonės teikiamas paslaugas, jų kokybę ir aptarnavimą.

Esama padėtis fiksuojama šiais pagrindiniais klausimais: aptarnavimo kokybė, kvalifikaciniai darbuotojų sugebėjimai, teikiami įkainiai lyginant su kitomis šio tipo įmonėmis, TEO LT teikiamų paslaugų vertinimas.

Tyrimo laikas ir vieta: pasirenkant mūms rūpimus klausimus buvo sudaryta anketa ir pateikta mūsų įmonėje, laukimo salėje. Kol klientas laukia eilės, gali užpildyti anketą su duotais klausimais. Anketų užpildymo laikotarpis vyks du mėnesius.

Statistinio tyrimo rezultatai: Planuojama, kad anketą užpildys apie 500 klientų per du mėnesius. Statistinio stebėjimo rezultatus išanalizuosim ir padarysim išvadas atsižvelgiant į apklausos atsakymus.

Įmonės darbuotojų amžiaus vidurkis – 47 metai, o dažniausiai pasitaikantis amžius apie 45 metus. Pusės darbuotojų amžius mažesnis nei 47 metai , o kitos pusės didesnis nei 47 metai.

Duomenys apie darbuotojų amžių išsidėstę daugiau į dešinę nuo vidurkio, t.y. daugiau darbuotojų, kurių amžius yra didesnis nei vidurkis (47 metai).

Per 2007 – 2011m. laikotarpį TEO įmonių grupės pajamos pasikeitė. 2011 m. lyginant su 2007 m. pajamos sumažėjo 43 mln. Lt. arba mažėjo 94,58, sumažėjimo tempas sudaro

  • Microsoft Word 398 KB
  • 2016 m.
  • 22 puslapiai (2286 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Statistinių duomenų rinkimas, sisteminimas ir analizė TEO
    10 - 2 balsai (-ų)
Statistinių duomenų rinkimas, sisteminimas ir analizė TEO. (2013 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/statistiniu-duomenu-rinkimas-sisteminimas-ir-analize-teo.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 28 d. 17:39
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo