UAB “Statlita” analizė


Kreizavimas. Statlita uab. Gateris aleksote. Medzio apdirbimo imones charakteristika. Imone, teikianti mediena. Uab vandenys marketingo strategijos planavimas.

Reziumė. Bendroji įmonės charakteristika. Įmonės valdymo struktūra. Marketingo analizė. Prekių ir paslaugų asortimentas. Paskirstymas. Kainos. Pardavimai. Vartotojai. Konkurentai. Rėmimas. Priedai.

Šiame praktikos darbe yra nagrinėjama UAB statlita , prekiaujanti medienos gaminias bei teikianti su medieną susijusias paslaugas. Atlikus praktiką minėtoje įmonėje buvo sužinota, jog ji neturi atskiro marketingo padalinio, kas, mano nuomone, 59 darbuotojus turinčiai firmai yra blogai. Kadangi įmonė neturi nustatytos marketingo strategijos, darbe yra atliekama marketingo analizė, koncentruojantis ties pagrindiniais marketingo elementais: prekė, kaina, puab statlita įsikūrusi aleksote, h. Ir o. Minkovskių g. 85 buvo įsteigta 1994 gegužės mėn. 10 d. Veiklos pobūdis: gamybinins, komercinis, paslaugos. Įstatinis kapitalas – 210 000 lt. Kuriame nėra užsienio kapitalo. Įmonės produkcija yra medienos gaminiai: mediniai langai, durys, laiptai, pakopos, dailylentės, grindinės lentos, surenkami karkasiniai ir surenkami obliuoto tašo namai. Įmonė taip pat teikia ir paslaugas, susijusias su mediena ir jos gaminiais. Pagrindines paslaugas sudaro medienos džiovinimas, išobliavimas, kreizavimas, išpjovimas, dažymas bei lakavimas.

Pagal einamųjų metų duomenis iki rugpjūčio mėn. Įmonė suteikė paslaugų ir pardavė produkcijos už 488660 lt. (1 priede pridedamas 2001 metų balansas). Įmonėje šiuo metu dirba 59 žmonės, gaunantys vidutiniškai 845 lt. Mėnesinį atlyginimą. Pagrindines pajamas sudaro gaminami ir eksporuojami į islandija surenkami karkasiniai medinio neobliuoti tašo nameliai. Tai vienintelis produktoas, kuris yra eksportuojamas.

Firmos gamybiniai pajėgumai yra išsidėstę 1,4ha įmonės plote. Didžiausias pastatas yra stalių dirbtuvės, užimantis 1645 m. Dirbtuvėse yra 17 medžio apdirbimo stalkių bei medienos džiovykla. Buitinis pastatas, kuriame įsikūrusi visa administracija (8 žmonės) užima 196 m. Įmonė turi du sandėlius, kurių bendras plotas yra 70 m. Lentpjūvė, kurioje yra medžio apdirbimo staklės ir gateris užima 317 m. Visas kitas turtas yra kiemo teritorijoje, kuriai priskiriama: tvora, wc, kiemo aikštelė, pavėsinė, stoginės. Kitas įmonės turtas, nepriskiriamas buitinėms patalpoms yra: kranai, pakrovėjas, auto pakrovėjas, mašinos, priekaba. Įmonėje esančios staklės yruab statlita turi 59 darbuotojus, tačiau tik iš jų sudaro adminintraciją. Administrapagrindiniai UAB statlita gaminiai yra mediniai langai, durys, laiptai, pakopos, dailylentės, grindinės lentos ir surenkami karkasiniai neobliuoto tašo namai. Visa ši produkcija iškyrus karkasinius namus gali būti iš kelių rušių medienos: uosio, juodalksnio, pušies, drebulės, liepos ar ažuolo.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2010 m.
  • 12 puslapių (1947 žodžiai)
  • Universitetas
  • Regina
  • UAB “Statlita” analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
UAB “Statlita” analizė. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/statlita.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 09:23
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo