Statutinės valstybės tarnybos reglamentavimas ir veikla Lietuvoje


Įvadas. Statutinės valstybės tarnybos reglamentavimas. Statutinės valstybės tarnybos samprata. Statutinės valstybės tarnybos reglamentavimas. Statutinės valstybės tarnybos teisinio reglamentavimo tobulinimo gairės. Statutinės valstybės tarnybos veikla. Tarnautojų karjera. Tarnybinės veiklos vertinimas. Tarnautojų mokymas. Išvados. Literatūra. Priedai.

Temos aktualumas. Socialinės apklausos, žiniasklaida ir kiekvieno iš mūsų kasdienė patirtis nuolat primena, kad valstybės tarnybos dirba nepakankamai gerai, dažnai nuvilia mūsų lūkesčius: priima netinkamus administracinius sprendimus, per vėlai reaguoja ar vilkina mums aktualių klausimų sprendimą, nepaiso turimos kompetencijos ribų, neturi aiškios kadrų politikos strategijos ir kt.. Savo darbe aš analizuosiu statutinę valstybės tarnybą. Siekdama atskleisti svarbiausius statutinės valstybės tarnybos aspektus, išnagrinėsiu teisinę bazę, reglamentuojančią šią tarnybą bei apžvelgsiu jos veiklą.

Temos ištirtumo analizė. Apie statutinę valstybės tarnybą įvairias aspektais kalba skirtingi autoriai: tiek užsienio, tiek Lietuvos. Tokie Lietuvos autoriai, kaip Masiulis K., Krupavičius A., Laurinavičius A., Kisielytė A. pateikia ne tik statutinės valstybės tarnybos sąvokas, bet ir kalba apie jos raidos etapus bei teisinio reglamentavimo problemas ir kt..

Darbo problema. Šiandien iškyla įvairių statutinės valstybės tarnybos teisinio reglamentavimo teorinių bei praktinių problemų, susijusių su šios tarnybos veikla.

Darbo objektas. Lietuvos Respublikos teisinė bazė, reglamentuojanti su statutinę valstybės tarnyba susijusius klausimus, įvairi teisinė bei mokslinė literatūra.

Darbo tikslas – išanalizuoti statutinės valstybės tarnybos reglamentavimą ir veiklą Lietuvoje.

Siekiant iškelto tikslo darbe sprendžiami atitinkami uždaviniai:

išnagrinėti statutinę valstybės tarnybą reglamentuojančius teisės aktus;

apžvelgti statutinės valstybės tarnybos veiklos aspektus Lietuvoje.

  • Microsoft Word 78 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (3010 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ina
  • Statutinės valstybės tarnybos reglamentavimas ir veikla Lietuvoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Statutinės valstybės tarnybos reglamentavimas ir veikla Lietuvoje. (2014 m. Spalio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/statutines-valstybes-tarnybos-reglamentavimas-ir-veikla-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 23:24
×