Statyba Elektros instaliacija verslo planas


Verslo verslo planas. Įvadas. Verslo plano santrauka. Įmonės pristatymas. Verslo idėja. Rinkos apibūdinimas. Gamybos (paslaugos teikimo) organizavimas. Valdymas. Išvados. Informacinių šaltinių sąrašas. Priedai.


Planuojama įsteigti individualią įmonę „ELDA“ Mažeikių mieste. Pagrindinis įmonės tikslas tai objektų (t.y. įvairios paskirties, renovuojamų ar naujų pastatų) projektavimas ir instaliacija. Čia bus galima pasikonsultuoti kokią instaliaciją pasirinkti ir užsisakyti mūsų paslaugas. Šiuo metu Mažeikiuose tokio pobūdžio įmonių jau esama , todėl rinkos bus ieškoma ir aplinkiniuose rajonuose. Po kelerių metų planuojama plėsti veiklą statybos kryptimi, kadangi šios sritys glaudžiai susijusios.

Trūkstamas lėšas įmonės steigimui planuojama gauti iš banko paėmus paskolą. Lėšos bus investuojamos į biuro įrengimą, kanceliarines prekes, reikalingai darbams atlikti įrangai ir transporto priemonei. Įmonėje dirbs direktorius ir numatomas vienas projektų vadovas ir 2 darbuotojai elektrikai. Imant paskolą iš banko bus sudaryta garantijos sutartis. Jei paskola nebus gražinama laiku, už tai atsakys direktorius savo asmeniniu turtu.

Įmonės pavadinimas „ELDA“. Tai bus privačių namų ir įmonių elektros instaliacijos, renovacijos, projektavimo ir kitas panašaus pobūdžio paslaugas teikianti įmonė. Įmonės registracija Nr.AD 2015-01 įmonės kodas 312371232, įregistruota Všį Registrų centre, Mažeikių filialas. PVM kodas LT812391238, įmonės vadovas tel. nr. (8-692)93003, mob. Tel. 8- 69- 293003, el. paštas ELDA@gmail.com. Sąskaitos nr. LT14520001235212336, AB Swedbank. Įmonė įsikūrusi nuosavame name.

Pagrindinė veiklos sritis tai privačių namų ir įmonių elektros instaliacijos, renovacijos, projektavimo ir kitas panašaus pobūdžio paslaugų teikimas. Tikėtina, kad įmonė sulauks pasisekimo, nes susidarius kėbliai ekonominei situacijai ES šalyse numatomas tautiečių gryžimas į Lietuvą taip atsivers perpektyvos naujai rinkos sferai. Taip pat bus neužmiršti ir vietiniai gyventojai, jiems turėsime įvairiausių pasiūlymų elektros instaliacijos ir renovacijos srityse. Be to, mūsų įmonė teiks žmonėms nemokamas konsultacijas (kas manoma turėtų ilgainiui pritraukti naujų klientų).

Lietuvoje tendencingai daugėja elektros įmonių (kas parodo veiklos pelningumą). Įmonė teiks privačių namų ir įmonių elektros instaliacijos, renovacijos, projektavimo ir kitas panašaus pobūdžio paslaugas.

Statistika rodo – kad Mažeikių rajone yra 3 panašaus tipo įmonių. Todėl numatoma plėsti veklos sritį ir į gretimus rajonus. Ateities perspektyvoje bus samdomi architetai – statybos vadovai. Projektai numatomi unikalūs savo žaliavų parinkimu kas atitinkamai turėtų ženkliai sumažinti statybos ir šildymo kainas.

 • Verslas Verslo planai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Liudas
 • 17 puslapių (1918 žodžių)
 • Kolegija
 • Verslo verslo planai
 • Microsoft Word 45 KB
 • Statyba Elektros instaliacija verslo planas
  10 - 8 balsai (-ų)
Statyba Elektros instaliacija verslo planas. (2016 m. Sausio 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/statyba-elektros-instaliacija-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 23:49