Statyba verslo planas


Uab „ernio remontas“ verslo planas. Įvadas. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Kuriamo verslo tikslai ir galimybės. Marketingas. Statybos ūkio šakos rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Paslauga. Paslaugos teikimo aprašymas. Materialus ir nematerialus turtas. Paslaugos išlaidos. Vadyba ir personalo poveikis. Vadovai bei organizacinė įmonės struktūra. Darbuotojai. Rizikos veiksniai. Įmonės kapitalo poreikis ir šaltiniai. Ekonominis užsakymo pagrindimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Parengtame UAB ,,ERNIO REMONTAS`` verslo plane buvo aprašyti ir išnagrinėti šie uždaviniai:

1. Aprašyta įmonės charakteristiką. Pagal ją galima sužinoti kokio pobūdžio įmonė kuriama, kokias paslaugas ji teiks klientams bei kokioje vietoje, kokiame mieste ir kokiose patalpose bus įkurta.

2. Apibūdinti verslo tikslai, galimybės bei rinką. Įmonės pagrindinis tikslas gauti kuo didesni pelną ir kuo daugiau išsiplėsti kituose Lietuvos miestuose, todėl išanalizavus rinką, ši įmonė kelerių metų bėgyje galės pasiekti šiuos tikslus, nes remiantis dabartiniais rinkos duomenimis: rinka yra palanki tokio pobūdžio įmonėms ne tik kurtis, bet ir plėstis.

3. Apibūdinta paslauga. Buvo trumpai ir aiškiai apibūdintos įmonės teikiamos paslaugos, jų pobūdis ir charakteristika.

4. Aprašyti ir apibūdinti įmonės darbuotojai ir personalas. Trumpai tariant įmonėja dirbs ne daugiau kaip 20 darbuotojų, kurie bus atsakingi ne tik už atliekamus darbus, bet ir jų kokybę taip pat klientų aptarnavimą, įmonės apskaitos vedimą, ir kitus įmonei reikalingus darbus.

5. Įvertinta rizika. Išanalizavus ir įvertinus riziką, šiuo metu galima teigti kad ji yra palanki, tačiau ne veltui ji yra vadinama rizika, niekas negali buti 100% garantuotas dėl įmonės sekmės ir našumo.

  • Microsoft Word 134 KB
  • 2013 m.
  • 24 puslapiai (3915 žodžiai)
  • Kolegija
  • Emilija
  • Statyba verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Statyba verslo planas. (2013 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/statyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 27 d. 18:36
×