Statybinė mechanika namų darbo gynimas


Statiskai nesprendziamas uzdavinys. Statybine mechanika konspektas.

Kokios tiesinės lygčių sistemos yra priklausomos, kokios nepriklausomos? Parašyti. Pavyzdžius. Koks egzistuoja bendras matematinis kriterijus? Kiek nepriklausomų lygčių galima parašyti vienam kūnui plokštumoje? Kiek. Priklausomų? Kam gali būti naudojamos priklausomos lygtys? Kuo skiriasi statiškai sprendžiami ir statiškai nesprendžiami uždaviniai? Kas iš principo yra atraminė reakcija, vidinės jėgos ( įrąžos )? Kokios vidinės jėgos ( reakcijos ) atsiranda šarnyre, ne šarnyre? Kas su jomis. Įvyksta kūną sujungiant? Kokios yra teigiamos skersinių ir ašinių jėgų reikšmės? Ką parodo lenkimo momentų, skersinių jėgų ir ašinių jėgų diagramos? Kas yra. Infliuentė? Kokios iš principo gali būti infliuentės (t. Y. , ką jos gali pavaizduoti)? Kaip kinta lenkimo momentų diagrama neapkrautoje sijos atkarpoje, ties jėga, ties momentu ir kodėl? Kas yra jėgų pora, jėgų poros momentas, jėgos momentas? Kam lygi jėgų poros projekcija ir kodėl? Kas yra jėgos projekcija? Kaip kinta lenkimo momentų diagrama ties išskirstytu krūviu ir kodėl? Paaiškinti. Parabolės braižymo taisykles. Kaip tikrinamos lenkimo momentų diagramos rėmų mazguose (diagramų. „griuvimas“)? Kaip tikrinamos skersinių jėgų ir ašinių jėgų diagramos rėmų mazguose? Kaip susijusios lenkimo momentų ir skersinių jėgų diagramos? Kaip patikrinti. Skersines jėgas ties išskirstyto krūvio galais ( naudojant C2 )? Kaip kinta skersinių jėgų diagrama neapkrautoje sijos dalyje, ties jėga, ties momentu. Ir kodėl? Nubrėžti paprastos dviatramės sijos reakcijų ir vieno pjūvio lenkimo momento. Infliuentę. Nubrėžti paprastos dviatramės sijos reakcijų ir vieno pjūvio skersinės jėgos. Infliuentę. Kaip, naudojantis daugiaatramės sijos infliuentę, rasti kurį nors dydį nuo duotosios. Apkrovos (jėgų, išskirstyto krūvio )? Koks tai gali būti dydis?

pusiausvyros lygčių galima parašyti ne tris, o kiek tik norime. Bet tik trys lygtys iš tų

visų parašytųjų gali būti tiesiškai nepriklausomos. priklausomos tai tokios sakyčiau iš kurių išsireiškęs vieną dydį ir įstatęs į kitą lygtį nieko neišspręstum pvz rašai lygčių sistemą viena lygtis momentas apie vieną tašką, kita apie kitą tašką ir t.t. Tai čia priklausomos, o nepriklausomas gali tik 3 parašyt, sumą į X, sumą į Y ir sumą momentų apie kokį nors tašką. Matematinis kriterijus egzistuoja toks, kad kitos lygtis yra tokios pacios tik yra padauginta is kazkokio koeficiento.

  • Mechanika Konspektas
  • Microsoft Word 95 KB
  • 2014 m.
  • 4 puslapiai (1445 žodžiai)
  • Aivaras
  • Statybinė mechanika namų darbo gynimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Statybinė mechanika namų darbo gynimas. (2014 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybine-mechanika-namu-darbo-gynimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 23:01
×