Statybinė šiluminė fizika


Statybinė fizika : šiluminės fizikos uždavinių sprendimas. Statybinė fizika ktu spera. Statybines fizikos konspektas.

Vėdinami ir nevėdinami oro tarpai atitvarose. Įvadas. Oro tarpo naudingumas. Šilumos perdavimas atitvaros oro tarpuose. Šiluminės varžos ir šilumos perdavimo koeficiento skaičiavimas atitvarose su oro tarpu. Atitvarų visuminė šiluminė varža. Atitvaros oro tarpo šiluminė varža. A). Atitvara su nevėdinamu oro tarpu. B). Atitvara su ribotai vėdinamu oro tarpu. C). Atitvara su vėdinamu oro tarpu. Atitvarų sistemos su oro tarpu ir be jo. Trisluoksnės atitvaros su oro tarpu ir be jo. Dažniausiai pasitaikančios trisluoksnės išorinės sienos (nevėdinama). Dažniausiai pasitaikančios trisluoksnės išorinės sienos (vėdinamos). Stogai (nevėdinami). Stogai (vėdinami). Grindys. Išvados. Naudota literatūra.

Taigi šio darbo tikslas susipažinti su vėdinamo ir nevėdinamo oro tarpo principu atitvaroje. Šiame darbe aprašoma oro tarpo naudingumas pastatų atitvaroms ir bendrai pastato sistemai. Jo pagrindinė paskirtis. Toliau aprašoma kaip perduodama šiluma oro tarpuose ir kaip jei klasifikuojami. Aprašoma pagrindiniai šiluminės varžos ir šilumos perdavimo koeficiento skaičiavimo atitvarose su oro tarpu metodai. Pateikiamos dažniausiai pasitaikančios konstrukcijos su oro tarpais ir be jų trisluoksnėse konstrukcijose ir pateikiamos šiluminės izoliacijos gamintojų rekomendacijos kada naudoti oro tarpą, o kada jo atisisakyti.

  • Fizika Referatas
  • Microsoft Word 871 KB
  • 2013 m.
  • 20 puslapių (3336 žodžiai)
  • Universitetas
  • Audrius
  • Statybinė šiluminė fizika
    10 - 3 balsai (-ų)
Statybinė šiluminė fizika. (2013 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybine-silumine-fizika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 00:36
×