Statybinės kompanijos vadybinės veiklos analizė


Įvadas. Apibūdinti statybinės kompanijos veiklą. Šakos situacija. Konkurencinė aplinka. Vizija. Misija. Tikslai. Įmonės valdymas ir organizacijos struktūra. Klientų aptarnavimo standartai. Teisinė bazė. Ssgg (swot) analizė. Statybinės kompanijos mikroaplinka ir makroaplinka. Teigiamos ir neigiamos savybės konkurencingumo požiūriu. Konkurencingumo analizė pagal Porterį. Inovacijų diegimas. Es finansuojamieji infrastruktūros plėtotės projektai. Statybos kompanijos veiklos efektyvumo rodikliai jų įvertinimas. Kompanijos plėtros strategijos ir veiklos plėtros galimybės. Išvados.

Tiriamojo darbo objektas – UAB „Plungės lagūna“ vadybinės veiklos analizė.

Tiriamojo darbo tikslas: sudaryti pasirinktos įmonės veiklos analizė, ir išanalizuoti jos veiklą.

Tiriamojo darbo uždaviniai:

Apibūdinti statybinės kompanijos veiklą.

SSGG (SWOT) analizė.

Išanalizuoti įmonės inovacijas.

Bendrai apžvlegti ES finansuojamus infrostuktūros plėtotės pojektus.

Išanalizuoti įmonės veiklos efektyvumo rodiklius.

Įmonės UAB „Plungės lagūna“, dirba tik Lietuvos teritorijoje, ir šiuo metu yra viena iš pirmųjų įmonių kuri pradėjo naudoti betranšėjų vamzdynų technologiją Lietuvoje. UAB „Plungės lagūna“ užsijema ir kitomis statybos sritimis tokiomis kaip:

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymais, UAB „Plungės lagūna“ šiuo metu konkuruoja Lietuvos statybos sektoriuje, požeminių komunikacijų tiekimo srityje su kitomis įmonėmis, tačiau pagal 2015 metų statistiką, ši įmonė yra viena iš pirmaujančių vakarų Lietuvoje.

1.6 Įmonės valdymas ir organizacijos struktūra

UAB „Plungės lagūna“ valdymo sistema vadovaujasi linijinė valdymo struktūra.

•Direktorius – įmonės vadovas vadovauja visai komercinei gamybinei įmonės veiklai, organizuoja, kad būtų įvykdyti numatyti komerciniai, finansiniai rodikliai, tvirtina įmonės darbo tvarkos taisykles, darbo sutartis, leidžia įsakymus, bei prižiūri, kad veiktų visa įmonės sistema. Jam yra pavaldus organizacijos personalas (darbuotojai). Taip pat nustato instruktavimo tvarką, paskiria darbuotojų saugos ir sveikatos specialistus.

•Vairuotojas – atsako už atvežtas prekes.

•Inžinierius - kontroliuoja darbuotojus kaip yra laikomasi saugos ir sveikatos reikalavimų, instruktuoja ir aprūpina juos reikiamais darbo įrankiais ir priemonėmis, atlieka įrangos techninės priežiūros bei remonto organizavimą.

•Mechanikas – jis priima įsakymus iš įmonės direktoriaus ir juos vykdo. Jis turi gebėti kokybiškai atlikti jam pavestą darbą.

•MM vadovas – priima užsakymus iš pardavėjo/konsultanto, užtikrina tvarką sandėlyje, prireikus atneša tam tikras prekes i parduotuvę, ar į servisą.

•Valytoja – užtikrina tvarką visose patalpose.

1.7 Klientų aptarnavimo standartai

Klientų aptarnavimo standartais vadovaujamasi bendraujant su kiekvienu įmonės klientu ir galioja visiems darbuotojams. UAB „Plungės lagūna“ vadovai ir darbuotojai privalo laikytis galiojančiuose teisės aktuose nustatytų ir šios klientų aptarnavimo tvarkos ir standartų taisyklių. Jeigu galiojančiuose teisės aktuose nustatyti reikalavimai prieštarauja šioms taisyklės, galioja teisės aktuose nustatyti reikalavimai.

  • Microsoft Word 61 KB
  • 2015 m.
  • 12 puslapių (1842 žodžiai)
  • Kolegija
  • Regimantas
  • Statybinės kompanijos vadybinės veiklos analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
Statybinės kompanijos vadybinės veiklos analizė. (2015 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybines-kompanijos-vadybines-veiklos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 23:22
×