Statybinės medžiagos verslo planas


Pardavimu vadovas statybines medziagos. Statybiniu medziagu pardavimo planas.

Statybinių medžiagų prekyba verslo planas. Santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Prekių aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Prekyba. Prekybos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Žaliavos ir tiekėjai. Gamybos savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinės ataskaitos. Ekonominiai rodikliai. Priedai. Literatūra.

Verslo plano rengimo tikslas – parodyti naujos įmonės UAB „Statybos vizija“ reikalingumą ir galimybes įsitvirtinti rinkoje.

Įmonės vadovas – Erika Krasauskaitė, ne vienerius metus dirbusi statybinių medžiagų pardavimo srityje.

UAB „Statybos vizija“ įsikūrė 2012 – 12 – 01. Įmonės įkūrimui reikalingas 150000 Lt kapilas.

Įmonės veiklos sritis yra statybinių medžiagų prekyba. Įmonė vadovaujasi netradiciniu mažmeninės prekybos modeliu, kuris veikia atvirkštiniu principu: ne žmogus ateina į parduotuvę, o parduotuvė atvažiuoja į namus.

Šioje srityje konkurencija yra pakankamai didelė, tačiau UAB „ Statybos vizija“ atlikusi rinkos analize, pasirinko veiklos strategiją, užtikrinančią maksimalų rezultatą. Įmonė itin aiškiai turi užsibrėžusi savo tikslus ir veiksmų planą, šiems tikslams pasiekti. Svarbiausia ir labiausiai iš konkurentų išskirianti savybė yra profesionalumas, kuri taip pat suformuos įmonės įvaizdį.

Taip pat įmonė neapsiribos vien statybinių medžiagų prekyba. Numatoma atidaryti filialus visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir prijungti papildomų paslaugų paketą.

  • Statyba Verslo planas
  • Microsoft Word 102 KB
  • 2013 m.
  • 30 puslapių (4902 žodžiai)
  • Kolegija
  • Erika
  • Statybinės medžiagos verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Statybinės medžiagos verslo planas. (2013 m. Spalio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybines-medziagos-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 08:30
×