Statybinių plytų ir blokų gamyba


Įvadas. Statybinių plytų ir blokų gamyba. Statybinių plytų ir blokų istorija senovėje. Statybinių plytų ir blokų istorija Lietuvoje. Statybinių plytų ir blokų savybės, sudėtis ir gamybos būdai. Statybinių plytų ir blokų gamintojai Lietuvoje. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

Darbo objektas: Statybinių plytų ir blokelių gamyba

Darbo uždaviniai:

Aptarti plytų gamybą senovėje ir Lietuvoje.

2. Išanalizuoti statybinių plytų ir blokų sudėtį ir gamybą.

Darbo metodai: Darbui buvo naudojami šie šaltiniai: knygos, įvairūs moksliniai straipsniai, suteikta statybinių plytų gamintojų medžiaga.

Blokų savybės ir gamyba.

Statybinių plytų ir blokų gamintojai Lietuvoje

Keraminės plytos gaunamos degant molį ir jo mišinius. Silikatinės plytos susideda iš 90 procentų smėlio, 10 procentų klinčių ir nedidelio kieko priedų. Mišinys kaitinamas autoklave, o ne degamas krosnyje. Akyto betono (dujų silikato) blokeliai - tai smulkiai sumaltas kvarcinis smėlis surištas rišiklio pagalba, o akyto betono poros gaunamos naudojant suslėgtus garus. Keramzitbetonio blokeliai gaminami vibracinio presavimo būdu iš keramzito, cemento ir vandens. Keraminiai blokeliai yra ilgaamžiai ir ekologiški, nes yra gaminami iš natūralaus, krosnyje degto molio. Silikatiniai blokeliai gaminami iš smėlio, kalkių ir vandens mišinio. Plytos ir blokeliai turi atitikti šilumos varža, tvirtumą, drėgmę, garso izoliaciją.

Plytos gaminamos silikatinės ir keraminės. Jos būna skylėtos ir pilnavidurės. Plytos skirstomos į statybines ir apdailos. Blokeliai gaminami silikatiniai, keraminiai, keramzitbetonio ir akyto betono jie visi yra statybiniai.

  • Microsoft Word 115 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (3098 žodžiai)
  • Universitetas
  • Alma
  • Statybinių plytų ir blokų gamyba
    10 - 7 balsai (-ų)
Statybinių plytų ir blokų gamyba. (2015 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybiniu-plytu-ir-bloku-gamyba.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 26 d. 05:43
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo