Statybos darbų praktikos ataskaita


Bendros žinios apie įmone kurioje atliekama praktika. Bendrieji reikalavimai atliekamies darbams. Naudojamos medžiagos ir darbo įrankiai. Darbų atlikimo technologija. Pasluoksnių (gruntų) pylimas bei jų tankinimas. Rašto parinkimas, klojimo pradžia. Darbų kokybės kontrolė. Saugos darbe ir asmens higienos reikalavimai. Alternatyvi užduotis. Grindų įrengimo darbai. Probleminė praktinė užduotis. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sarašas.

„SAULUS HUS AS“ norėdama tinkamai vykdyti savo misiją, kelia griežtus reikalavimus savo darbuotojams ir nuolatos tobulina darbuotojų kvalifikaciją. Didžioji dalis darbuotojų turi aukštąjį arba profesinį inžinerinį išsilavinimą. Skatina darbuotojų kūrybiškumą, inovatoriškumą, siekia tobulėti ir tokiu būdu formuoja nuolat besimokančios organizacijos kultūrą.

Nuolat stebi rinką, jos pokyčius, Norvegiškas naujoves, todėl savo užsakovams gali pasiūlyti inovatyvius infrastruktūros sprendimus, kurie labiausiai tenkintų jų poreikius.

pasirinkta šiltinimo sistema turi tenkinti galiojančius konkrečius priešgaisrinius ir sanitarinius-higieninius reikalavimus; /

Atminkite, kad dažymui geriausiai tinka temperatūra nuo +15 iki +28 °C, o santykinė oro drėgmė neturėtų viršyti 80 %.

Darbo įrankiai: kastuvas, karutis, vibro plokštė 100kg ir vibro plokštė 300kg, sluoksnių ruošimo liniuotė (nubraukėjas), ankeliai, guminis plaktukas.

Montuojant 2,4x1,7 m dydžio langą, jis buvo įtvirtintas aštuoniuose taškuose (po 2 vertikalius ir po 2 horizontalius)

Ataskaita: remiantis langų montavimo reikalavimais nustatyta, kad lango įtvirtinimui vertikaliai buvo panaudota per mažai tvirtinimo elementų. Dėl to gali deformuotis rėmas, laikui bėgant ir stiklo paketui gali iškilti grėsmė įtrūkti. Žemiau pateikta schema kaip turėtu būti tokių matmenų langas (2,4x1,7 m) įtvirtinamas. Vertikaliai tvirtinsime trejuose vietose kiekvienoje pusėje. Horizontaliai tvirtinsime dvejuose vietose tiek viršuje tiek ir apačioja. Iš viso tvirtinimo elementų reikės 10 vnt.

Atliekant praktiką įgijau praktinio darbo įgūdžių, padidėjo patirtis, susipažinau kaip teorines žinias galima pritaikyti praktikoje atliekant įvairius darbus, pasisėmiau naujų žinių iš ten dirbančių specialistų. Aš susipažinau su žmogaus ir darbų sauga objekte, teko patirti kolektyvinio darbo ypatumus, ugdyti atsakomybės jausmą už atliekamus darbus bei jų kokybę.

  • Microsoft Word 2438 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (2551 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justas
  • Statybos darbų praktikos ataskaita
    10 - 6 balsai (-ų)
Statybos darbų praktikos ataskaita. (2015 m. Spalio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybos-darbu-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 23:29
×