Statybos darbu statistinis tyrimas


Kaip atlikti statistini tyrima. Atlikti statybos darbai savo jėgomis. Statybos darbų objektas dalykas. Tyrimas. diagramų analizė. Statybu darbai kaip ekonominis reiskinys. Konkurencinės padėties analizė diagramos lenteles. Statistinio tyrimo analize. Statistinio tyrimo objektas. Statistinio tyrimo išvados.

Įvadas. Atliktų statybos darbų savo jėgomis. (be pvm) tyrimo teorinis pagrindimas. Statistinių lentelių ir diagramų naudojimas tiriant atliktus statybos darbus savo jėgomis (be pvm). Formulių naudojimas atliekant statistinį tyrimą. Ekonominių reiškinių tarpusavio priklausomybė. Prognozavimas. Atliktų statybos darbų savo jėgomis (be pvm), to meto kainomis panevėžio apskrityje statistinio tyrimo eiga ir instrumentai. Atliktų statybos darbų savo jėgomis (be pvm), to meto kainomis panevėžio apskrityje statistinis tyrimas. Bendrieji duomenys. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Darbą atliko: . Statistinių lentelių ir diagramų naudojimas tiriant atliktus sta.

Atliktų statybos darbų savo jėgomis (be statistika mokslui yra be galo svarbi. Bet kuriai mokslo disciplinai yra svarbūs duomenys apie įvairių reiškinių pokyčius, tendencijas, prognozavimą, be jų negalėtume priimti teisingus sprendimus. Statistika atlieka labai daug funkcijų, todėl norint gauti apibendrintą stebėjimo objekto charakteristiką ir išsiaiškinti esmę, dėsningumus, reikia išanalizuoti daugybę statistinių rodiklių ir charakteristikų.

Išanalizavus statistikos departamento duomenis, pirmąjį 2007 m. Ketvirtį statybos darbų savo jėgomis atlikta už 1655 mln. Litų, 43 procentais daugiau nei per atitinkamą 2006 m. Laikotarpį. Šalyje atliekamų statybos darbų savo jėgomis (be pvm) tema yra aktuali problema, ją reikia analizuoti, norint pamatyti tendencijas.

Kursinio darbo statistinio tyrimo objektas- panevėžio apskritis. Tyrimo dalykas – atlikti statybos darbai. Tiriami atlikti statybos darbai panevėžio savivaldybėse 1998-2008 metai.

Darbo tikslas- ištirti atliktų statybos darbų savo jėgomis (be pvm), 1998-2008 metų kainomis kitimą, analizuoti šį kitimą ir pateikti pateikti išvadas.

šiems uždaviniams spręsti naudojome excel programą. Uždavinių sprendimas grindžiamas lentelių sudarymu, grafiniu duomenų vaizdavimu, sprendimo būdais, dinamikos eilutėmis duomenų padėties ir sklaidos charakteristikomis, koreliacija, regresine analize, remiantis ekonominės statistikos modulio turiniu ir ekonomine interpretacija. Nagrinėjami realūs duomenys. Duomenys tyrimui paimti iš Lietuvos statistikos departamento duomenų bazės (www. Stat. Gov. Lt).

Tyrimo metodai – jais atlikome savo kursinį darbą , literatūros paieškos metodai, teksto analizės metodai (chronologinė, content analizė). Teorinės medžiagos analizė, interpretavimas.

Kursinį darbą sudaro trys dalys: pirmoji – atliktų statybos darbų savo jėgomis (be pvm) tyrimo teorinis pagrindimas. Šioje dalyje aprašomas statistinių lentelių ir diagramų naudojimas tiriant atliktus statybos darbus savo jėgomis (be pvm), formulių naudojimas atliekant statistinį tyrimą, ekonominių reiškinių tarpusavio priklausomybė ir prognozavimas. Antroji dalis – atliktų statybos darbų savo jėgomis (be pvm), to meto kainomis panevėžio apskrityje statistinio tyrimo eiga ir instrumentai, išdėstyti metodai, kaip buvo rašomas kursinis darbas, kokios naudojamos programos, kokiomis formulėmis atlikti skaičiavimai.

  • Microsoft Word 348 KB
  • 2012 m.
  • 43 puslapiai (8581 žodžiai)
  • Universitetas
  • Daiva
  • Statybos darbu statistinis tyrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Statybos darbu statistinis tyrimas. (2011 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybos-darbu-statistinis-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 23 d. 06:19
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo