Statybos darbų technologija Kursinis darbas (2)


Pagrindiniai duomenys. Darbo tekstinė - skaičiuojamoji dalis. Grafinė dalis. Įvadas. Kursinio projekto tikslas. Uždaviniai. Statomo objekto charakteristika. Statybos vykdymo sąlygos. Statybos darbų apimčių skaičiavimas. Žemės darbų apimčių skaičiavimas. Pamatų įrengimo darbų apimčių skaičiavimas. Kolonų įrengimo darbų apimčių skaičiavimas. Projektuojamų procesų rezultatų analizė ir priimto sprendimo pagrindimas. Išvados. Literatūra.


Suprojektuoti pramoninio pastato su buitinėmis palpomis statybos technologiją ir atlikti pertvarų iš gibskartonio proceso technologinių sprendimų vertinimą.

Pamatai yra poliniai, poliai gręžiami 2 m. į gruntą. Gamybinio pastato laikančiosioms kolonoms „K-1“ 1 m2 plote išgrežiami 4 poliai, kurie yra 400 mm. diametro, o fechverko kolonoms „KF“ 0,5 m2 plote išgrežiami 2 poliai, 200 diametro. Buitinių patalpų laikančiosioms sienoms grežiami 400 mm. diametro poliai. Pastato cokolio aukštis 15mm. Atmosferiniams krituliams nuvesti ir apsaugoti pagrindus nuo vandens aplink pastatą įrengiamas 500 mm. pločio su 3% nuolydžiu nuo sienos nuogrinta. Ji įrengiama iš monolitinio betono ant 2 cm. Skaldos sluoksnio.

Gamybiniam pastatui naudojamos kolonos, naudojamos dviejų rūšių: laikančios denginį kolonos „K-1“ (16 vnt.) bei fachverkinės kolonos „KF“ (2 vnt.). Kolonų išmatavimai: „K-1“ (400x400)mm., ilgis: 5,6 m., dedamos 5,4 metrų atstumu), „KF“ (200x200) mm., ilgis: 5,5 m., dedamos 5,4 metrų atstumu). Buitinių patalpų pastatui nuodojamos kolonos, naudojamos dviejų rūšių: „K-2“ (4 vnt.) ir „K- 3“ (4 vnt. ). Kolonų išmatavimai: „K-2“ ir „K-3“ (400x400) , ilgis: 6,1m.

Daugiaatramės sijos: Panaudota R-1 (4vnt.) daugiaatramės sijos ir R-2 ( 4vnt.) Sijos L = 2.6 .

Pastate įrengiamos karkasinės pertvaros iš gipskartonio plokščių KNAUF, storis 200 mm., Rw = 60 dB.

Visi pastate esantys langai yra plastikiniai, trijų stiklų paketų, tokie langai užtikrina mažesnius šilumos nuostolius, jų varža siekia 1 m²K/W, tai atitinka keliamus varžos reikalavimus langams. Langas montuojamas į termoizoliacinį sluoksnį. Langas parenkamas 2-3 cm didesnis už angos matmenis. Tarp staktos ir rėmo dedeami tarpikliai, palangės medinės su vieno procento posvyriu į patalptas.

Pastate yra sumontuotos vienvirės durys. Vienvirės medinės. Taip pat gamybinėse patalpose yra garažo vartai, pakeliami, jiems įrengti naudojama speciali metalinė stakta.

Vidiniai laiptai buitinėse patalpose iš pirmo aukšto į antrą aukstą yra gelžbetoniniai. Padarant pakopos h=150 mm., o b=300 mm., H=1700 mm. Maršo plotis: 1300 mm. Laiptų aikštelės matmenys: 1,7x3,30 m. Įrengiami turėklai 90 cm. prikalamas 5cm. pločio ir 10 cm. storio porankis, ant jų – apsaugos 25x25 mm. statramsčiai.

Taip pastatas turi gaisrinius laiptus, jie įrengti pastato įšorėje. Suprojektuotos vertikalios kopėčios be tarpinių aikštelių, laiptai prasideda 1,5 m., aukštyje, kad nebūtų prieinami vaikams. Plotis: 600 mm., pakopos 300 mm., intervalu.

Stogo nuolydis buitinėms patalpoms 0,03 o gamybinėms 0,06 nuolydis. Stogo konstrukciją sudaro gelžbetoninė 250 mm., storio denginio plokštės, jos tarnauja, kaip laikančioji konstrukcija, kurios atlaiko visas jas veikiančias apkrovas. Stogas sudarytas iš šių sluoksnių: išlyginamasis sluoksnis (40mm.), garo izoliacija, šilumos izoliacija (250mm.), paruošiamasis sluoksnis (10mm.), stogo danga (čerpės).

Nuotekos prijungtos prie centralizuoto gyvenvietės tinklo. Tai leidžia laisviau išnaudoti sklypo plotą.

Į namą atvedamas vandentiekis iš miesto tinklų, kuris teikia šaltą vandenį. Šildymui bei karšto vandenį pastatas gauna iš miesto šilumos tinklų. Pastatas bus vėdinamas ventiliatoriais.

Suprojektuotas pramoninis pastatas statomas Kėdainiuose, Šiame pramoniniame pastate dirbtų 15 kvalifikuočių specialisčių ir 50 kvalifikuoti specialistai.

Sklype nustatome pastato ribas ir nukasame juodžemį. Gruntas sklype – priemolis, gruntiniai vandenys -4,5 m. gylyje. Sklypo vietovė yra lygi. Sklypas yra netoli pagrindinio kelio, tai nesudarys kliūčių įmonės logistikai, įmonė patogiai galės gauti krovinius bei tiekti.

  • Statyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1161 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 78 puslapiai (10089 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ieva
  • Statybos darbų technologija Kursinis darbas (2)
    10 - 3 balsai (-ų)
Statybos darbų technologija Kursinis darbas (2) . (2017 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybos-darbu-technologija-kursinis-darbas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 18:00
×