Statybos darbų technologija Kursinis


Įvadas. Statomo objekto charakteristika. Statybos vykdymo sąlygos. Statybos darbų apimčių skaičiavimas. Žemės darbų apimčių skaičiavimas. Pamatų įrengimo darbų apimčių skaičiavimas. Kolonų įrengimo darbų apimčių skaičiavimas. Santvarų (denginio sijų) montavimo darbų kiekių skaičiavimas. Denginio plokščių monatvimo darbų apimčių skaičiavimas. Perdangų įrengimo darbų apimčių skaičiavimas. Daugiasluoksnių sieninių plokščių montavimo darbų apimčių skaičiavimas. Stogo įrengimo darbų apimčių skaičiavimas. Pertvarų įrengimo darbų apimčių skaičiavimas. Langų statymo darbų apimčių skaičiavimas. Durų statymo darbų apimčių skaičiavimas. Angų sandarinimo darbų apimčių skaičiavimas. Darbo sąnaudų, mechanizmų ir medžiagų poreikio skaičiavimas. Mechanizmų pagrindiniams statybos darbams skaičiavimas ir parinkimas. Krano surenkamų konstrukcijų montavimui skaičiavimas ir parinkimas. Statybos procesų technologijos, naudojami vykdymo metodai, darbininkų darbo organizavimas, kokybės kontrolė ir saugaus darbo užtikrinimas. Žemės darbai. Surenkamų konstrukcijų montavimas. Pertvarų įrengimas. Langų, durų statymas. Stogo įrengimas. Grindų įrengimas. Aplinkotvarkos darbai. Pertavarų iš gipskartonio montavimo technologinė kortelė. Procese naudojamos medžiagos. Jų techninės charakteristikos. Statybos proceso darbo sąnaudų, mechanizmų ir medžiagų poreikio skaičiavimas. Leistinos nuokrypos pertvarų įrengimui. Kalendorinis pertvarų įrengimo grafikas. Projektuojamo proceso techniniai ekonominiai rodikliai. Projektuojamų procesų rezultatų analizė ir priimto sprendimo pagrindimas. Išvados. Literatūra.


8. Aprašyti visų technologinių procesų atlikimo technologiją, darbininkų darbo organizavimą, saugaus darbo reikalavimus, kokybės kontrolę.

11. Atlikti gautų rezultatų analizę ir pagrįsti priimto sprendimo racionalumą.

1. Sudaryti nurodyto proceso technologinę kortelę, pateikiant jos aiškinamąjį raštą ir grafinę dalį.

Technologinės kortelės grafinė dalis braižoma Al formato lape masteliu M 1:100, M1:200.

2. Grafiškai pateikti nurodytų procesų vertinimo rezultatus ( A4 formato lape).

7.3 Įranga proceso vykdymui, pateikiamos jų techninės charakteristikos ...... 65

Suprojektuoti gamybinio pastato su buitinėmis palpomis, kuris bus skirtas siuvimo pramonei statybos technologiją ir atlikti pertvarų iš gibskartonio proceso technologinių sprendimų įvertinimą.

Sienų atitvarų visuminė šiluminė varža Rt = 5,17 (m2K/W). Pagal numatytus reikalavimus, sienų atitvarų visuminė šiluminė varža Rt turi būti ne mažesnė nei 5 (m2K/W). Atsižvelgiant į gautus rezultatus, projektuojamojo gamybinio pastato sienos atitinka visus reikalavimus. Jas galima montuoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, kas praplecia pastatu fasadu ivairove. Sandwich plokščių spalva yra pilka.

Pastatui buvo naudojamos kraštinės kolonos su vienpuse konsole ir dvipuse konsole. Buvo naudojamos ir vidinės kolonos su dvipuse konsole. Kraštinių kolonų įrengta 18, o vidinių 12

Kolonose yra įdėtinių metalinių detalių prie kurių tvirtinasi kitos pastato konstrukcijos. Gelžbetonio kolonos tvirtinamos prie pamato varžtiniais sujungimais.

Rygėliai prie kolonų tvirtinasi varžtų pagalba, kurie jau yra įsukti kolonos konsolėje. Tarp sijos ir konsolės uždedama neopreno tarpinė, sija uždedama ant konsolės ir prisukama veržle su poveržle . Šiam gamybiniui pastatui yra naudojamos dviejų tipų sijos RL ir RT. RL tipo sijų prireikė 16, o RT tipo sijų prireikė 32. Sijų ilgiai 5,1m. Sijų markės RL400/600, RT400/800.

Antro aukšto pertvaroms buvo pasirinkta gipskartonio todėl kad jos lengvos, greitai surenkamos ir nesudėtingos. Plokščių storis yra 100mm. Atsižvelgiant į elektros taupymą pertvarų spalva buvo pasirinkta balta. Tualetuose, dušo kabinose, persirengimo kambariuose yra įrengiamos drėgmei atsparios gipskartonio pertvaros, o rakamajame ugniai atsparios pertvaros.

Gamybiniame pastate yra įrengti dviejų dydžių langai, trigubo stiklo paketo, kurie gerai sulaiko šilumą ir kurių varža beveik lygi 1. Kadangi anga yra didesnė nei langas, tai aplink jį, yra dedama juostelė, kuri uždengia montažines pūtas. Langai tvirtinami mažiausiai 4 vietose, tarpai sandarinami montažinėmis pūtomis. Iš lauko pusės dedamos juostelės, kurios išgarina drėgmę. 29 langai įrengti 1500x2500mm, ir vienas langas 1200x2200mm, norint apšviesti laiptinę.

Pagrindiniam įėimui įrengtos dvivėrės durys, tam kad prireikus nešti platesniems daiktams, nereiktų vaikščioti aplink pastatą. Yra įrengti vartai įvažiavimui į gamyklines patalpas. O visos kitos durys yra vienodos.

Laiptai yrengti gelžbetoniniai surenkami, todėl kad greitas ir lengvas surinkimas. Įrengti metaliniai turėklai, kurių aukštis 900mm. Turėklai tvirtinami laiptų sonuose iš anksto įbetonuotų detalių jungimuose. Laiptų pakopų aukštis 175mm, o plotis 300mm. Laiptų plotis 1200mm, o laiptų aikštelės 2700mm. Pakopų skaičius 22vnt.

Parinktas plokščias stogas, įrengtos 3 įlajos vandens nutekėjimo sistemai. Stogo nuolydis 3%. Parapetas padengtas skarda, o pati stogo danga padengta eternito danga.

Tuoletams, dušinėms naudojama specialios gipso plokštės atsparios drėgmei, jos nutinkuojamos ir išklojamos plytelėmis, o likusių patalpų sienoms naudojama įprastos baltos spalvos gipso plokštės.

  • Microsoft Word 792 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 70 puslapių (9236 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ieva
  • Statybos darbų technologija Kursinis
    10 - 3 balsai (-ų)
Statybos darbų technologija Kursinis . (2017 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybos-darbu-technologija-kursinis.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 28 d. 16:45
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo